Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki tetszik, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik, de nem merem leszólitani. Miért?

Figyelt kérdés

Egykicsit már látom sok a "Van egy lány tetszik" kérdés de azért segítsetek...

Van egy lány ismerem... Ahol lakik ott van egy foci pálya és ott szoktunk a haverokkal gyakorolni sokszor láttom és néha rám nézz és mosolygok egyet ő is egyet és egy kis szemezgetés, "az után elmegyünk egy más melett"... Már MSN-en dumáltunk sokat de valóságba valamiért nem merem leszólitani: Pl így: Szia! miért? és segítsetek mit mondjaka akkor neki ha egyszer bártorságom lesz?!


2008. máj. 2. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szedd össze a bátorságodat és hívd el valahová pl. jön a jó idő sétálni vagy fagyizni. Aztán mondd meg neki, hogy tetszik, majd várj, hogy ő mit reagál rá. Tudom leírni könnyű, de szedd össze magad és légy magabiztos (ez alatt nem azt értem hogy beképzelt!).Szerintem meg lesz az eredménye!!Hajrá! Gondolj bele, lehet, hogy pár nap múlva már egy pár lesztek! Ez lebegjen a szemed előtt!
2008. máj. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

MSN-en mondd neki, hogy szoktad őt látni a pályánál, és mit szólna, ha nem egyedül/barátnőivel sétálgatna, hanem veled.

Mondd neki h hkíváncsi vagy a hangjára, meg szeretnéd emgismerni.


Vezesd ré, hogy várjon meg foci után


Sok sikert

2008. máj. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!