Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire nézitek azt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nézitek azt egy randin, hogy az illető milyen autóval érkezik?

Figyelt kérdés
25/F vagyok és csak Suzukira telt jelenleg.

2012. júl. 3. 22:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Menj biciklivel.
2012. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
ennyire: -.-
2012. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
13%
Suzuki, a te autód! Te lúzer! :D
2012. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
én csak nagy német kocsival osztok!!!wartburgal
2012. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Ha valakinek nem tetszik, küldd el a p*csába, mert csak egy pénzéhes r*banc!
2012. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

Nekem még nagyobb német van! IFA!


Menj el tömegközlekedéssel, és említsd az autód. Amúgy ha egy párkapcsolatban fontos az autó, az már rég rossz. Úgy hogy ha ilyen lánnyal találkozol, aki kiröhög a randin mert Suzukid van, hát állj fel és menj haza...

2012. júl. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 x) ***** válasza:
81%
Vannak lányok akik szeretik a kocsikat, szeretnek beszélgetni róluk, őket meg tudod fogni egy jó kocsival, de persze ne az legyen a mérvadó hogy éppen milyen járgánnyal érkeztél. De nyilván le lehet szűrni hogy milyen ember vagy a kocsidból is. Ha nem is egy Ferrarival érkezel, de azért legyen tiszta, legyen rend benne. De tényleg igaz hogy amelyik lány leszól csak mert Suzukival jöttél az már eleve felejtős.
2012. júl. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ milyen autóhoz van szokva a lány.

Akinek a családban semmi nincs, az a Suzukinak is örül, vagy azt se tudja, hogy milyen márkák vannak.

Aki meg apuci nagy BMW-jéhez szokott, annak minden más szar.

Amúgy persze, hogy megnézik a lányok, én is, átfut rajta a szemem és ennyi. Nem ez a lényeg.

Legyen tiszta, jó illatú a kocsid, és ne fetisizáld, babusgasd, találkoztam már olyan sráccal, aki másról sem tudott beszélni, csak a köbcentikről, tuningról, meg a 20 éves BMW-jéről, meg hogy kézifékkel fordul, lámpánál gyorsul... Alig vártam, hogy menjen már, sose lássam többet. Akinek az autó a témája, annak ennyi van a fejében.

Az autó használati tárgy, arra való, hogy A-ból B-be eljuttasson, aki autóbuuzi, és ennél többet lát bele, az nálam nem nyerő.

2012. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

Azért érdekes ez a BMW, Merci, Audi teória is. Mert egyből rágerjed mindenki hogy fú ha. De lehet hamar leülne a mosoly, ha megjelenne a 20 éves szakadék rozsdás kocsival, aminek lóg a bele. "Mi a baj, hát nem BMW?" :D Haha, ezen mindig jót mosolygok, nagy meglepetés lenne.


Én is szeretem nagyon az autókat, van is egyfajta kis fétis talán, de nők társaságában kb. az az utolsó téma, amit felhozok.

2012. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Én fel se ismerem a márkákat. Jó, nyilván rájönnék, ha valami húdemenő autó lenne, de akkor meg megijednék, hogy valami húdemenőcsávót fogtam ki véletlenül. Egyébként a páromnak nincs autója, és egy darabig nem is lesz, mert másra gyűjt. Szóval ennyire érdekel. Vagyis semennyire. :)
2012. júl. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!