Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Miért nézitek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Miért nézitek meg mindig egy pasin?

Figyelt kérdés
Miért nézitek meg mindig egy pasin legelsőnek a cipőt??Az ennyire számít nektek?Miben egyébként?
2012. júl. 3. 12:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem szoktam megnézni max ha a látókörömbe kerül valahogy (és akkor is csak ránézek, nem vizslatom h milyen), de szándékosan nem.
2012. júl. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én először a szemét nézem, aztán a kezeit, körmét (ápoltság) utána pedig úgy egyben
2012. júl. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
tiszta-e, drága-e, tartós darab-e. Nekem az jön be, ha sok évre vesz valaki drága cipőt és azt karban tartja. Hűséges, törődő embernek tartom :)
2012. júl. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én se a cipőt nézem :) Először arc és ugy a test :)
2012. júl. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Haha, komolyan ti lehajtott fejjel mentek az utcán, és ha láttok egy jó férficipőt, akkor fel is néztek, hogy ki hordja? :D Szó se róla, új távlatokat nyitottatok meg nekem a párkeresésben.
2012. júl. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem a cipő az első ...! Arc, test, kisugárzás ... aztán jöhetnek az apróságok .. :)
2012. júl. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha a cipőjét,akkor kiváncsi vagyok milyen benne a láb?

körmök,sarok,szag,

2012. júl. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én annyira nem azt nézem h már hónapok óta jártunk mikor megtudtam h a párom márkás cipőt hord
2012. júl. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Nekem az jön be, ha sok évre vesz valaki drága cipőt és azt karban tartja. Hűséges, törődő embernek tartom :)"


Én meg piperkőcnek :)

Soha senkin nem nézem a cipőt, még csak a ruhát sem. Max észreveszem. Hűséges, törődő páromnak nemrég vettünk egy olcsó cipőt, amit nem fogunk sajnálni, ha két év múlva lemálik a lábáról. Aki erre figyel, abban van némi felszínesség (tudom-tudom, senki nem ilyen. Nekem nem is kell beismerni, elég, ha az ember tudja magáról, hogy milyen is az értékrendje.)

A tapasztalat egyébként is azt mutatja, hogy minél többet foglalkozik egy férfi a külsejével, annál kevésbé érdekli a lány, akivel kapcsolatban van (és annál kevésbé fogékony mindenféle érzelemre). Nem b.zi, csak felszínes. Kivételek mindig vannak, de én így tapasztalom.

2012. júl. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem nagyon:) Persze, ha hegyes orrú, krokodilbőr cipője van, az nem jön be.
2012. júl. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!