Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ti mennyire nézitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti mennyire nézitek meg egy srác anyagi helyzetét?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 19:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
nagyon! Csak az számít. A pasik 98% hót béna, mégis mi mást kellene nézni?
2010. nov. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé.19L.De mindjárt kapsz 10000 választ,hogy semmenyire,itt mindenki szerelemből jár a pasijával.
2010. nov. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
A sok ribanc.
2010. nov. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
sajnos nem eléggé. Bízom benne, hogy fogok annyit keresni, hogy el tudjam tartani, de ha nem, akkor nem lesz túl sok jövője a kapcsinak.
2010. nov. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, és barátnőmnek 5X jobb az anyagi helyzete mint nekem, és mégis szeret. :) Szerdától nálam lesz 4 napot. :)

Igaz, ezekből a lányokból ma már kevés van, de vannak még túlélők. :)

2010. nov. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hmm...megnézem persze de nekem csöppet sem számít.

Leírom a véleményemet!

19éves lány vagyok.Volt egy 3éves kapcsolatom, nagyon szerettem a fiút.Ők nem voltak gazdagok, nem volt sem fürdőszobájuk, sem luxus életük, de volt egy tiszteletre méltó tulajdonságuk hogy nem éltek bűnöző életet, nem loptak nem csaltak, és a szülei arra tanították őket hogy dolgozzanak.

És én ezt szerettem a volt barátomba hogy eljárt dolgozni.

Persze mellékes hogy miért szakítottunk.

Colt egy másik kapcsolatom, több mint fél év járás után szakítottam éreztem hogy nem érzem jól abba a kapcsolatban magam.

Lehet hogy nagyon gazdagok voltak, a házuk egy palota volt, autó,ékszerek minden megvolt ennek a srácnak nem gy mint az előzőnek.

De érdekes mód az első fiú családja dolgozott mégis szinte éppen megéltek, míg a másik szülei nem dolgoztak egyáltalán mégis megvolt mindenük.Viszont azzal mára már tisztában vagyok hogy ők igen elég jól éltek de nem volt egy nyugodt éjszakájuk sem.Márpedig az biztos hogy ők sem a becsületükért voltak híresek.

Én leírtam a véleményem ami nem bűn.

De én inkább vagyok igaz szerelemmel egy szegény fiúval, mint egy macsóval aki nem tisztel mert szerinte pénzel mindent meglehet venni.

2010. nov. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Teszek rá magasról, kinek milyen az anyagi helyzete. És nem is valószínű, hogy egy gazdag csávó velem akarna járni. :D
2010. nov. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem igazán nézem,nem az a fontos.Ha tetszik akkor nem érdekel hogy gazdag vagy nem.

18/L

2010. nov. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem érdekel. Átlagos anyagi helyzetbe van a barátom...

Nem az számít hogy kinek mennyi pénze van, hanem hogy ki milyen ember.

Legyen egy srác akármilyen szegény, ha szerelmes vagyok belé akkor egyáltalán nem a pénz érdekel...

2010. nov. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
És elsőnek honnan lehet megállapitani,hogy kinekmilyen az anyagi helyzete?
2010. nov. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!