Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Miért nézitek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Miért nézitek meg mindig egy pasin?

Figyelt kérdés
Miért nézitek meg mindig egy pasin legelsőnek a cipőt??Az ennyire számít nektek?Miben egyébként?
2012. júl. 3. 12:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem el se jut a tudatomig, hogy megnézzem a cipőjüket. De amikor csak arról tudnak beszélni, hogy naponta 3x letisztítják és hogy mennyire szeretik és nem ülhetünk le a fűbe, mert a cipőjük koszos lesz! Az már elég figyelem felkeltő.

Én elég arc orientált vagyok. De már az is elég zavaró amikor a srác tőlem kér tükröt mert szétment a haja.. Én meg nézek, ugyan úgy állt mint előtte.


FIÚK NE LEGYETEK LÁNYOK!!!!

2012. júl. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

én meg szoktam nézni a cipőt, de nem mintha érdekelne, hogy milyen márkájú, csak tetszenek a lábak, meg a kezek, szeretem nézni ezeket :D

valamiért tetszik, ha egy fiúnak nagy a lába, olyan stabil benyomást kelt...

2012. júl. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szem és Arc. :)
2012. júl. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem legelsőnek nézem meg. De fontos, sokat elárul a viselőjéről. Ne csak a ruhadarabok legyenek harmóniában egymással, hanem a cipő is igazodjon az öltözékhez. Szeretjük az ízlésesen öltöző pasikat.
2012. júl. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

szeretem, ha egy pasi figyel az öltözködésre. Akkor is, ha piperkőc :) És nagyon sajnálnék bármilyen ruhát két év után kidobni. Eleve azért veszek meg valamit, mert tetszik. És nagyon ragaszkodom hozzá, ne menjen két év után kukába....

Ja, és nem értem, hogyan lehet bármilyen összefüggést találni aközött, hogy ha valaki szeret öltözködni, akkor biztos nem figyel az emberekre???? :S

2012. júl. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!