Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan rázhatnám le a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázhatnám le a lányt?

Figyelt kérdés
Oszt társam ugyanabba az iskolába jelentkezett mint én .Tudom hogy kedvel mindig jön utánam de nem egy bombázó a lány.Már kicsit égő is hogy mindenki vele lát azt hiszik hogy járunk de már próbáltam lerázni egyszer elkérte a számom nem adtam meg de még mindig nyomul.SOS
2012. júl. 3. 13:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Így van, hívd szépen félre és mondd meg neki finoman, hogy nem akarsz tőle semmit mert nem tetszik neked. Gondolkozz, neked hogy esne ha nagyon tetszene valaki és azt hallod amint éppen mondja valakinek, hogy "fúj hagyjál már vele". Ne legyél már paraszt!
2012. júl. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
jólvan de amikor tőle kérdezik hogy jár e velem akkor ő is ugyanezt mondja rám hogy persze ezzel az izomagyu gyökérel de akkor meg mért követ és mér kéri a számom nem értem
2012. júl. 3. 14:21
 13/14 anonim ***** válasza:

Mond meg rimekben,hogy neked nem tetszik ,egy kavics szépsége az övével vetekszik.

Ha ebből sem ért akkor utald be kórházba ,ez után nem hiszem hogy tovább pofázna.

Egy ilyennel nem működik a szepbeszed mond meg nem vele lesz ma közös ebéd .

2012. júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ha jól értelmeztem most mész középiskolába,a nyár folyamán sok minden megváltozhat,szeptemberre lehet hogy teljesen kiszeret belőled:) DE ha mégsem akkor én is csak azt tudom javasolni hogy finoman koptasd le!!:)
2012. júl. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!