Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan rázhatnám le a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázhatnám le a lányt?

Figyelt kérdés
Oszt társam ugyanabba az iskolába jelentkezett mint én .Tudom hogy kedvel mindig jön utánam de nem egy bombázó a lány.Már kicsit égő is hogy mindenki vele lát azt hiszik hogy járunk de már próbáltam lerázni egyszer elkérte a számom nem adtam meg de még mindig nyomul.SOS
2012. júl. 3. 13:48
1 2
 1/14 okoska31 ***** válasza:

hány évesek is vagytok?


mondtad már neki, hogy bocs, de nem tetszel? csak finoman, megalázni nem kell - de meg lehet mondani neki.

2012. júl. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mond meg, hogy nem szeretnél tőle semmit. Tényleg nem kell durvának lenni azért.
2012. júl. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nem szeretnél tőle semmit. Hány évesek vagytok egyébként?
2012. júl. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
14
2012. júl. 3. 13:52
 5/14 Pj0tr ***** válasza:

Süt az értelem a kérdésedből, már bocsi. A következő kérdésed meg majd az lesz, hogy tetszik egy lány, de folyton leráz, mit tegyek, hogy tetsszem neki?

Na mindegy...

Szerintem hívd félre és kérdezd meg, hogy konkrétan mit szeretne tőled. (Kérdés, hogy te mit adhatsz meg neki? Jófej?) Aztán szépen érthetően megmondod neki, hogy te bizony ezt nem szeretnéd. Igen biztos vagy benne. Legyen olyan kedves és nyomuljon. Ha ezek után nem érti meg, akkor so sorry. Ez van. Ignoráld. Nem kell látványosan, bunkó módon csak ne foglalkozz vele abszolút.

2012. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 okoska31 ***** válasza:
78%

hehe. az lesz majd az igazán égő, ha a rút kiskacsából 4-5 év múlva igazi hattyú lesz. Te meg teperhetsz, mint atom:)

nekem is volt egy ilyen osztálytársnőm...

2012. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki mert oszt társaim kérdezték hogy járunk mondom fúj hagyjál már vele, és ő is hallota de nem ért belőle vagy én nem tudom
2012. júl. 3. 13:56
 8/14 okoska31 ***** válasza:

ne legyél ekkora paraszt, meg gyáva, TE!!!!


Majd úgyis meghallja, hogy nem jön be nekem.


Menj oda, hívd félre, mond meg neki finoman, és ha szomorú lesz, mindenki látni fogja rajta, hogy mi az ábra.


Komolyan, mielőtt nőzöl, fel kéne nőni!

2012. júl. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ez nem ért a szép szóból elhiheted
2012. júl. 3. 14:08
 10/14 anonim válasza:
Hivjad el egy nyugodt helyre,ahol ketten vagytok és csapjad le mint a cölöpöt.
2012. júl. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!