Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok ez a kérdés nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ez a kérdés nektek szól, lenne nálatok esélyünk randinál?

Figyelt kérdés

Ha nem akkor mi a kivetésetek rajtunk? Részletes indokot kérek!

[link]


2012. júl. 2. 13:21
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
[link] közös
2012. júl. 2. 15:19
 22/27 anonim ***** válasza:

A szöszinek van esélye bőven,nem egy modell de nem is kell annak lennie,átlagcsaj akin sokat dob egy jó smink,nem mindenki a címlaplányokra bukik,sőőt.

A barna olyan búbánatos beképzelt puffancsnak tűnik,de lehet életben egész normális és kedves ezt nemtudom,ez kompenzálhatja a dolgot.

2012. júl. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

A szőke nem olyan rossz

A barna -15, -20 kg , és akkor lehet

2012. júl. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Egyszere csak eggyel szoktam^^
2012. júl. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Én a szőke vagyok aki most ír, szerintetek kell valamin változtatnom hogy jobban nézek ki? Kisugárzásom milyen fotón keresztül amit szemileg lehet látni, milyennek gondoltok természetileg?
2012. júl. 2. 16:32
 26/27 anonim ***** válasza:
Valamiért sejtettem, hogy a szöszi vagy :) Egyébként szerintem nincs min változtatnod, aranyos lánynak tűnsz és szerencsére mosolyogsz is egy kicsit :)
2012. júl. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

barna: - 10 kg

szöszi: igazából semmi gond, de nem vagy az esetem

2012. júl. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!