Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen szóveggel írjak rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szóveggel írjak rá?

Figyelt kérdés
Délután már beszéltünk a lánnyal, de akkor is rövid és kitérő válaszokat adott mindenre. Most milyen szöveggel irjak rá. De ha csak így válaszolgat, vajon bejövöke neki?
2012. jún. 25. 19:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat. *szöveggel
2012. jún. 25. 19:21
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ha tetszenél neki, igyekezne többet feltárni magából, hogy jobban megismerhessétek egymást, és nem párszavas válaszok mögé bújni.
2012. jún. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

próbáld meg nem úgy kérdezni, hogy pl.: szereted a barátok köztöt? mert arra csak igent vagy nemet mond

hanem úgy hogy mi a véleménye róla

kénytelen lesz kifejteni

a szöveg amivel ráírhatsz szerintem legyen lényegre törő

szia ne haragudj, lenne kedved elmenni velem sétálni vagy valahova beszélgetni?

azt fogja gondolni hogy rendes srác vagy megbízhat benned és egy kis beszélgetés nem árthat és akkor dobd be magad, ha elutasít hagyd, akkor nem érdemli meg a figyelmed :)

2012. jún. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"szia ne haragudj, lenne kedved elmenni velem sétálni vagy valahova beszélgetni?

azt fogja gondolni hogy rendes srác"


én ettől a szövegtől hülyét kapok..

2012. jún. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a ne haragudjot felejtsétek el :D
2012. jún. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!