Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak neki facebookon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki facebookon?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik, de egyszerűen nem tudom mit írjak neki. Légyszíves mellőzétek az idióta válaszokat, ez egy komoly kérdés. 16/f
2012. jún. 17. 21:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
mennyire ismeritek egymást? amúgy ha komolyan gondolod a dolgot, csak olyat írj, amit személyesen is mondanál neki.
2012. jún. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Osztálytársam, most végeztük a 2. évet középsuliban, jövőre leszünk 3.osok.
2012. jún. 17. 21:16
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
2 után a 3 jön hm... Ritka manapság az ilyen logika. :D
2012. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
itt a nyári szünet. kérdezd meg a terveiről, beszélgessetek esetleg a suliól (tanárok fikázása pl :D). a zene és a könyvek örök téma. 2 év alatt megismerhetted már valamennyire, közös pontokról beszéljetek.
2012. jún. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

De hogy?

Szia, és egyből elkezdem kérdezgetni?

2012. jún. 17. 21:30
 6/17 anonim ***** válasza:
Még soha nem beszéltetek? :D :D A barátom az osztálytársam, de én már nem is emlékszem, hogy "haverkodtunk össze", pedig mi is 3 évig alig szóltunk egymáshoz :D :D Aztán egyszer csak történt valami xd
2012. jún. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
szia! :) na hogy telik a nyár? ezek után mindenfelé elmehetsz (strandolni jár-e és hova, koncertekre megy-e, nyaralni családdal, barátaival milyen gyakran találkozik)
2012. jún. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem bókolj neki találóan és attól elolvad.
2012. jún. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ráírtál már? Egyébként bármivel,főleg,ha néha suliban is beszéltek. Ha nem,az se gond,csak nyomj egy szia-t utána megy magától. Nincs valami közös program,amin mindketten ott lesztek? :)
2012. jún. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

vagy akár simán kezdheted azzal is hogy szia már régóta figyellek, mert nagyon jó csaj vagy és alig mertem rádírni, és most még is sikerült! aztán poénkodtok picit, levágsz neki valami tudományos hablatyot egy kis kisfiús bájjal együtt és már hívhatod is talizni. én így szereztem az első barátnőmet és utána másfél évig együtt voltunk :))

17/f

2012. jún. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!