Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány facebookon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány facebookon, mit írjak neki?

Figyelt kérdés
Ősztől egy városba fogok vele járni suliba.Fotózik ő is, ahogyan én.Nagyon szép, de nem tudom, hogy mit írjak neki, mert ilyen területen elég ,,hülye" vagyok.Kérlek titeket segítsetek. Köszi

2012. jún. 10. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó a se.gged, jössz dugni?
2012. jún. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amit írnod kell: "Találkozzunk élőben"...aztán ennyi, szerintem nem sok értelme van neten ismerkedni mivel személyesen teljesen máshogy viselkednek az emberek..
2012. jún. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Írd azt neki, hogy ha majd oda jársz szeretnél vele találkozni. Fotózhatnátok együtt stb.
2012. jún. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Honnan ismered őt? Vagy csak úgy rábukkantál?
2012. jún. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Fotós csoportból
2012. jún. 10. 19:29
 6/11 anonim ***** válasza:

ird neki ezt : "Épp a neten keresgéltem fotókat, hogy ihletet kapjak. Aztán megláttam egy albumot, egy szépségről. Végignéztem minden képét, valami gyönyörű volt...aztán magamhoz tértem, és rájöttem hogy facebookon vagyok, és az adatlapodon vagyok..."


szerintem tuti siker

2012. jún. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ezt biztos kipróbálom, meg a szeretnék találkozni veled.

Nagyon szépen köszönöm MINDENKINEK. Kivéve az elsőnek

2012. jún. 10. 19:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha esetleg gyakrabban találkoztok a fotós csoportban is, akkor akár személyesen is kezdeményezhetsz vele beszélgetést, csak egy kis bátorság kell hozzá. Kérdezd meg, hogy miért kezdett el fotózni, merrefelé szokott járni, dicsérd meg a képeit, aztán szépen lassan kialakul a társalgás. De hasonlót eljátszhatsz facebookon is, ha gondolod, mondjuk én talán a személyességet preferálnám, ha lány lennék, de ha nincs más megoldás, akkor a net is jó. Hajrá, és sok sikert.
2012. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi, majd írok, hogy mi lett privibe is, meg ide is
2012. jún. 10. 21:37
 10/11 anonim ***** válasza:
Azóta is írsz
2013. ápr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!