Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy csináljam? 16/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam? 16/F

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány akinek láthatóan bejövök sztem(mondja hogy nagyon jó fej vagyok,és aranyos vagyok,mindig mosolyog ha velem beszél)nekem is bejön,hogy mondjam ezt el neki?

Nem vagyok valami magabiztos,16 vagyok,még nem volt barátnőm,pedig lehetett volna már,de akkor sem voltam elég magabiztos.....

Igazából rá se merek írni chaten,de amúgy pedig lazán megszólítom és beszélek vele,nem ciki ha chaten írok neki?

mert nyáron már nem hiszem hogy találkoznánk..

De vágyom már rá hogy legyen mellettem valaki.

Mondjuk Budapesten hova hívhatnám el?

moziba vagy más jó ötet?


2012. jún. 25. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit legyél bátrabb! ;) Kezdetnek jó, ha elhívod moziba, vidámparkba, vagy egy egyszerű séta is megteszi, miközben tudtok beszélgetni :)
2012. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha nincs más lehetőség, írj rá chaten, és ott hívd el valahova. valami olyan helyre inkább, ahol tudtok beszélgetni, mozi még várhat szerintem. sétálhatnátok egyet fagyizással összekötve.
2012. jún. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké,köszönöm.
2012. jún. 25. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!