Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz, hogyha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogyha egy lány egy nála 20évvel idősebb palival van? Nagyon gázos?

Figyelt kérdés

2012. jún. 24. 23:45
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Igen is gáz, meg nem is!

Nem szabad általánosítani! Nem gépek vagyunk, nem sorozattermékek, nem lehet ráhúzni az emberiségre általános szabályokat az élettel kapcsolatban!

Egy kapcsolat számtalan dologtól függ. Két ember lelki és fizikai vonzalmától, életritmusától, életvitelétől, életszemléletétől, értékrendjétől, stb. Egy átlag ember, hány emberrel ismerkedik meg élete során, akik lehetséges partnerként jöhetnek számításba? 1-2-5-10-20??? Szerintem nem túl sok.

Ha szinte minden egyensúlyba van két ember között egy jó kapcsolatra, miért épp a korkülönbség miatt kéne mérlegelniük ezt? Egy szempontot meglovagolva rágódjanak azon, hogy mi lesz néhány év múlva velük? Hülyeség!!!

/Ott van az is, egy 20 éves lehet öreges, és egy 40-50-60.... éves is lehet fiatalos. Számtalan olyan embert ismerek, aki erre nagyon jó példák lehetnének. Találkoztam nem egy olyan fiatallal, aki sem megjelenésre, sem habitusra nem tudta volna felvenni a versenyt egy-egy 60-70 éves ismerősömmel./

Valaki írta hozzászólásában, mi lesz egy ilyen párral, mikor 40-60 évesek lesznek. Szerintem emberre válogatja! Nincs rá pontos recept.

Egyik viccben erre az a férfi válasza: - Hát, mi lenne, lecserélem a vénasszonyt. :-D

Nem szabad túl sokat agyalni, tervezgetni a jövőt, semmi értelme. Aki állandóan kitalálja, milyen lesz élete 20 év múlva az biztos sokat fog csalódni!

Carpe Diem˝- Élj a mának!


Életem nagy szerelme idősebb volt nálam. Nagyon boldogok voltunk! Majd jött ez a kérdés és szétzilált minket. Ő nem akart életem útjába állni, hogy evvel jót tesz nekem...

Utána voltak kapcsolataim, házas vagyok, de mai napig nagyon hiányzik :-((((

2012. júl. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:

Minél idősebbek lesztek ezzel egyenes arányban tűnik el

még a kérdés feltevése is. Nem a korkülönbség hanem a szeretet a fontos! No meg a pénz és agyerek.

2012. júl. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
Szerintem gáz, mert szinte az apád lehetne, bár ha tényleg szeretik egymást, akkor nem érdemes másra hallgatni.
2012. júl. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Kérdező, olvasol még? Te a pasi vagy, vagy a csaj? Mire jutottál, meggyőzött egyik vagy másik oldal?
2012. júl. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!