Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz, hogyha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogyha egy lány egy nála 20évvel idősebb palival van? Nagyon gázos?

Figyelt kérdés

2012. jún. 24. 23:45
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
40%
Lúzer huszonéves gyíkok szerint gáz.
2012. jún. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
most még nem gond. gondolom közös az érdeklődésetek, komolyan tudsz vele beszélni, nem úgy, mint a korod béliekkel. a gond 20 év múlva jöhet, amikor ő 60, te 40 leszel, és lényegesen nagyobb lesz az "étvágyad, mint neki, de becsületből nem akarnál félrelépni, és ezért még kicsit meg is utálhatod... :-(
2012. jún. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
35%

Te még a csattogó szárnyu lepkét SEM tologattad amikor ő már kurogatta a csajokat.

Akkor szerinted ez nem gáz?Miféle pedofil csöves lehet az aki 40 évesen 20 éves csajt akar.Tiszta szégyen pfejj.

2012. jún. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
37%

Ja a lúzer 40 éves nyomorékok szerint nem gáz,mert csak pénzzel tudnak csajozni.A 20 éves mégnyomibb csajokat megveszik,de ááá nem gáz :D

Meg kb 0 esélye van a hosszutávu kapcsolatnak de ááá nem gáz.

2012. jún. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Már bocs, de lány vagyok, 18 éves. És még én vagyok a nyomorult?
2012. jún. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Te vagy az mer én nem neked írtam te makiparádé. -.-
2012. jún. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Elmondok egy történetet. Konkrétan a kereszt szüleim történetét.

K.anyám 22 éves volt mikor találkozott K.apámmal aki akkor 41 éves volt, pár év múlva lett egy közös gyerekük. Az életkorbeli különbségek egyre jobban kezdtek kiütközni, az eltérő vélemények, és hozzáállás miatt. Most ott tartunk, hogy unokaöcsém 25 éves és nincs apja. K.anyám 44 éves és meghalt a férje.

Döntsd el magad, hogy egyedül akarsz e maradni 40 éves korodra.

2012. jún. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Ha szeretik egymást, akkor miért lenne baj? Mindenki azzal jár, akivel akar.
2012. jún. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
71%
szerintem nem gáz,sok lányt szoktam látni az apjával.
2012. jún. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Attól függ mi a célod. Kalandnak simán jó, értenek a nőkhöz, érzik a szexet (bár a mennyiség már nem annyira megy nekik, de a minőség annál inkább), magabiztosak is általában.

De szerelmes ne legyél, mert az már tényleg hosszútávon problémás lehet. A szüleim között 14 év van, most hogy anyu 49 apu meg 63 már eléggé zavaró nekik. Mert tényleg az van, hogy anyum még egy fullos nő, aki tele van élettel, apum meg már lassan bácsi.


Egyébként én is egy 20 évvel idősebb pasival randizgatok, tényleg számos előnye van, de nem éri meg ezt kapcsolatszintre vinni szerintem. Szórakozásnak jó, és mondjuk az enyémnek speciel egyrészt nincs annyira pénze, másrészt meg engem pont pénzzel nem lehet lenyűgözni, szóval nem erről van szó.

2012. jún. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!