Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz, hogyha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogyha egy lány egy nála 20évvel idősebb palival van? Nagyon gázos?

Figyelt kérdés

2012. jún. 24. 23:45
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz! Csak a lúzer szüzek irigykednek!
2012. jún. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz!!! Az a géz, ha vki ezt nem fogadja el a külvilágból. Sokszor nagyon nehéz a saját korosztályunkban hasonló érdeklődésű, életfelfogású párt találni az ellenkező nem oldaláról!! Ez most egyáltalán nem leszólás, de sajnos én legtöbbször ezzel találkozom! Imádom a korosztályomból a fiú barátaimat, de egyikükkel sem költöznék egy fedél alá, és többségben inkább 30-asakkal kerülök komoly párkapcsolatba, de a 40-esek ugyanúgy vonzóak számomra! És nem pszichológiai oka van, apakomplexus vagy egyebek :-) egyszerűen csak sokkal több hasonló szemléletet találunk egymásban, és harmóniában van, hogy mit is akarunk az élettől! És stabilabb háttér is szerintem, és a biztonság nagyon fontos egy nőnek, egy 30-40 éves úriember valószínűleg már évek óta dolgozik, a tanulmányain túl van, el- és fenntartja magát, míg ez fiatalabb korosztálynál teljesen érthető okokból még hiányzik.


22/L

2012. jún. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:

Előző válaszoló vagyok: átolvasva a kommenteket, sokan a későbbi életkorra vonatkozóan írják, hogy talán nem túl jó ötlet, hmm szerintem egyrészt ezen MOST még kár gondolkozni, mert azt se lehet tudni, egy év múlva mi lesz, ha pedig igazán elmélyülnek az érzelmek, szerintem 20 év után is ugyanúgy összetart (én a családomban ezt látom), helyes egészséges életmóddal pedig elkerülhető, hogy "bácsi" legyen 60 évesen, mikor a hölgy még fullos 40-es, meg ez karakter kérdése is, van aki nagyon fiatalos marad, ahogy halad a korával.


A gond inkább akkor van, ha komolyra fordul a dolog, és előtte nem élte ki magát az ilető hölgy, na akkor tényleg gond lehet 10-20 év múlva, akár hamarabb is!!! Ezt jó megbeszélni is a másikkal, meg felmérni is, hogy mennyi minden van már a 20 éves hölgy háta mögött, nem fog-e később gondot okozni neki, ha hamar megállapodik?


De sok sikert és szerencsét nekik, és idővel úgyis alakulnak a dolgok! ;-)

2012. jún. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:

Az a feltételezés , hogy a lányok szerint nem igaz..

Én lány vagyok,és szerintem gáz..

2012. jún. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Pillanatnyilag lehet,hogy nem ciki! De gondold el,hogy később,amikor egy nő a legszebb korban van pl. 35 éves a pasi meg 55 éves. Hát nem biztos,hogy ilyenkor nem lenne ciki a hasonló korúakkal találkozni.10 év alatt szerintem még elmegy, de a többi már gáz!!!!!!!!!!!
2012. jún. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
Semmi gáz nincs benne...Köztem és a párom közt is 20év van majdnem napra pontosan, több mint 1éve vagyunk együtt és várjuk a szerelem gyermekünket, nagyon boldogok vagyunk!!!!!!!!!ha megértitek egymást akkor számít valamit is, hogy 20év van köztetek?
2012. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 torrent.neked válasza:

#9:


"a sógorom és a barátnője ... házasok"

akkor azt nem úgy mondják, hogy "a sógorom és a felesége"?...


"nektek kell érezni"

az fontos! de persze gondolkodni sem árt, azt se hanyagoljuk el, ha már ezt a szürke izét rakták a fejünkbe. (lásd pl. az óvatosságra intő válaszokat)


"nem más véleménye számít"

Mint látod, a kérdezőnek igen. Ha ez így van, az nem is baj, joga van hozzá. És ha számít neki, akkor nehezen tudná ezt levetkőzni, okosabb, ha megpróbálja megtudni az emberek véleményét.

Bár azt ne felejtsd el, kedves Kérdező, hogy itt sokféle, számodra ismeretlen ember válaszolgat névtelenül -- ez is fontos lehet, ez a felmérés is jó lehet valamire, de talán még fontosabb volna a környezeted véleményét megtudni, figyelni (esetleg figyelembe venni), pláne olyanokét, akiknek adsz a véleményére.


"ha valaki azt mondaná, hogy nem áll jól a hajszíned, átfestetnéd?"

Ez jó példa! jól rímel a fenti fejtegetésemre.

ha olyan mondja, akinek számít a véleménye, vagy akinek tetszeni akar, akkor könnyen lehet, hogy átfesti (és ez nem gáz).

ha a környezete nem szól, de itt 100-ból 90 huszonéves azt írja, hogy gáz a fekete bőrhöz a vörös haj, szőke melírral, akkor könnyen lehet, hogy ezt is figyelembe veszi - ez baj?

2012. jún. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 lacajoe válasza:
Szia...Egészen addig míg te nagykorú vagy teljesen mindegy hogy hány evés a partnered..Neked kell tudnod hogy megfelel e ez és hogy el tudod fogadtatni a baráti társaságodban..Az tény hogy egy idősebb ember sokkal többet tud nyújtani a fiatal partnerének de ugyan akkor mások a tervei is míg lehet neked nem!!Azt tudnám tanácsolni hogy elvezd a pillanatot és ha komoly döntést kell hoznod akkor ülj le magadban egy kicsit és gondold át az előnyöket hátrányokat!De álltálában mint minden emberi lény úgyis a szívedre fogsz hallgatni és nem másra :}}
2012. jún. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Válaszadók zöme a jövőt emlegeti!! Ha most boldog kapcsolatban vagy NE gondolj a jövőre ÉLJED AZ ÉLETED MOST!

Jővő???Ebben az országban még az élet sem biztos pár év múlva!!

Én YU-ból jöttem ide..ott 16 évvel fiatalabb barátnőm volt és 10 évig boldogok voltunk míg meg nem halt a háborúban...MOST ÉLJ ÉS ÉLVEZD A PILLANATOT!

2012. jún. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
Az a "gáz", hogy felteszel ilyen kérdést! Döntsd el-a saját életedet éled-vagy másokét?
2012. júl. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!