Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiú facebookon!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú facebookon! Hogy kerüljek hozzá közelebb?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Már fotókról teljesen bele zúgtam :) Hogyan írhatnék rá?? van egy közös ismerősünk is :DDDD Lécci segítsetek!!!

2012. jún. 22. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bejelölöd, visszajelöl. Bizonyára 1-2 nap után rád fog írni, hogy ki vagy te, ha nincs sok ismerőse. Sínen van.
2012. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
legyél kreatív :) találj ki valamit, hogy szeretnél kérni segítséget egy ügyben de úgy, hogy ne legyen előítélete, vagy, hogy ő volt-e itt meg ott és közös ismerősről duma stb
2012. jún. 23. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát jelöld be.. visszaigazol és irj rá :) hidd el semmi vesziteni valód nincsen. Azmeg hogy szeretnél tőle segitséget kérni stb.. nagyon béna szöveg nehogy igy irj rá. ( segít benne mondjuk és utánna??) csak az igazat ird neki hogy a képei alapján nagyon szimpatikusnak találtad vagy ahogy szeretnéd..
2012. jún. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
egyéb tipp? Köszi az eddigi válaszolóknak!! :)
2012. jún. 23. 16:52
 5/11 anonim válasza:
na hogy haladsz? :)
2012. jún. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát rá írtam. Hogy véletlen történ a bejelölés. Erre azt mondta h, semmi baj. Majd 10 perces csönd. Aztán rákérdeztem h, honnan ismeri a közös ismerősünket. Erre meg csak annyit mondott h, fogalma sincs. De végig mosolygós smile-at rakott..... és ennyi.... szerintetek még össze jöhet?? :'(
2012. jún. 23. 20:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért nem irtad le neki az igazat? A kamuszöveggel nem lehet sokra haladni. Kérdezz rá h ismerkedhetnétek e mit csinál szabadidejében stb. ha közelben lakik egy személyes találkozó. De tényleg leirhattad volna az igazat :D
2012. jún. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát végül be vallotam neki... h, milyen jó lenne ha tudnánk talizni erre ő azt mondta h, neki már van b.nője... :/ egy ismerőse pedig még azt is elmondta h, nem is egy hanem kapásból 3 vn neki.. :/ és kb. 2-3 hetente dobja is őket... :'( Egy városban lakunk... erre föl ma reggel összefutottunk a városban.. enyhén volt ciki a helyzet... :'( most egy kicsit csalódott vagyok de megúsztam egy szív törést....
2012. jún. 24. 15:27
 9/11 anonim ***** válasza:
de hülye vagy :O ! ... én fiatalabb vagyok mint te de nem vok ennyire fogyi. kép alapján belezúgni? hát grat.. ügyes vagy lányom.. 17 évesen sokra vitted a tudásodat is ;) csak így tovább és nem lesz belőled senki se.
2012. júl. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát.kösz.ha fiatalab vagy. ak. még is mért oltogatsz nagyobbakat? majd ha te is csak képről belezúgsz valakibe ak. beszélj nekem. olyat még nem hallotál h, első látásra szerelem? én át is éltem. !
2012. júl. 6. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!