Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha utcán, élőben sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha utcán, élőben sem szerettek ismerkedni, illetve neten, facebookon sem, akkor mégis hol ismerkedhetnénk mi fiúk veletek? Nektek semmi sem jó basszus?

Figyelt kérdés

2012. jún. 22. 09:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
ajj....Ez csak a te fejedbe van.Ha egy helyes pasi rám ír facebookon nem fogom elküldeni.Ha te sehol nem tudsz nőt felszedni az nem miattunk van....
2012. jún. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, hogy hol ismerem meg, nagy megfogjon, mind belsőleg, mind külsőleg.
2012. jún. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Tán te vagy a balf@sz.
2012. jún. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%

Akárhol lehet, csak BMW-vel menj + drága cuccokban.

Neten ugyanezekkel tegyél ki képeket: jönni fognak a nők.

2012. jún. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

ma 10:05


Köszönöm! Végre egy hasznos válasz! Szóval anyagiasak ezek a nők mind manapság, már értem miért nem néznek semmibe.

2012. jún. 22. 10:18
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Doh, istenem, elkeseredett kisfiúk, akik azt hiszik, ha pénzük van, akkor megkapják a nőket. Aztán majd lesz pénzük, akkor meg azért sírnak, hogy dehát azt mondták nekem legyen pénzem, lesz nőm,mégse lett, hülye nők...
2012. jún. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

én például neten szeretek ismerkedni. élőben is, buliban, koncerten stb, csomó ilyen esemény van. csak azt nem bírnám ha éppen úton lennék valahova és akkor szólítanak le.. dolgom van...

18L

2012. jún. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ha jó a pasi, akkor jöhet bárhol, simán megismerkedek vele

utca, szórakozóhely, suli, koncert, strand, net


de ha nem jön be, mert csúnya, vagy ilyesmi, akkor tök mindegy, hol próbálkozik, semmi esélye

2012. jún. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Na és azt honnan tudjam, hogy jó pasi vagyok-e? -.-"


Azt nem tudhatom, hogy ennek most bejövök-e vagy egy flegma, utálatos, beképzelt ribizli, aki csak lealáz.

2012. jún. 22. 15:56
 10/15 anonim ***** válasza:
Akinek nem tetszel, már rögtön beképzelt? :D:D:D Ezen fetrengve nevetek.
2012. jún. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!