Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék facebookon ismerkedni?

Figyelt kérdés

Miről lehet dumálni?

facebookos leszólító szövegeket tudtok?(hogy néz ki az ha csak úgy ráírok ismeretlenül,hogy szia! mizu?)

a közelben nem sok szórakozóhely van...ezért marad a face és a konyvtár.


van konkrétan egy lány,nagyon bejön.pár hete írkáltunk,de csak pár sort mert nem volt téma :S szerintem én is bejövök neki,lájkolni szokta a prof képem mikor frissítem.a baj az,hogy nem tudok mit írni neki,szórakozni még nem jár :S


2012. jún. 17. 20:05
 1/4 anonim válasza:
hány éves vagy?
2012. jún. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

beszélgetni bármiről lehet

egyébként meg bármilyen indokkal leszólíthatod, pl: tetszenek a képeid, jól nézel ki, van-e kedved beszélgetni, bármi...

2012. jún. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
17/f
2012. jún. 17. 20:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint a csajok nagytöbbsége nem pasizni jár a Facebookra. Különösen ha jó a csaj, könnyen elképzelhető, hogy élőben is van elég udvarlója, így nem nagyon szorul arra rá, hogy a számítógépen keresztül ismerjedjen. És azért valjuk be, élőben sokkal jobb ismerkedni, mint neten írkálni.


Menj ki a szabadba, nyár van, és ismerkedj csajokkal ott


csá

2012. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!