Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legelső randira jó ötlet ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legelső randira jó ötlet ha?

Figyelt kérdés
Ha elhívom vásárolni?Persze magamnak nem neki,ruhát,vagy esetleg bevinném egy hangszerboltba amúgyis gitárt akarok venni,és lehet tetszeni is neki,hogy jól tudok gitározni.Vagy ha e nem is akkor ruha vásárlás,a kérdés hogy jó ötlet e elhívni vásárolni?Ez nem az a szokványos üljünk le beszélgessünk,mintha egy riporter lennék randi lenne,nekem ezért tűnik szimpatikusabb ötletnek ez.De a véleményetekre vagyok kíváncsi,mert ez csak az én agyamból pattant ki most,és lehet nem jó,azért kérdezem.
2012. jún. 21. 19:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem azért vinném,hogy kiszolgáljon,ne írjatok már ilyen hülyeségeket,meg én amúgyis,max egy 15-20 percet töltök el vásárlással,legalább nézelődünk,nem az az erőltetett "Na most üljünk le,mert beszélgetni kell" téma.
2012. jún. 21. 23:53
 12/12 anonim ***** válasza:
minek írsz ki kérdést ha mindegy, hogy mit mondjunk? én se azt mondtam, hogy ez 'kiszolgálás' lenne, hanem hogy szimplán szerintem ez nem jó ötlet... ettől függetlenül mehettek plázába nézelődni, de amúgy ha van miről beszélni akkor tökmindegy, hova mentek, sose lesz kínos csend.
2012. jún. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!