Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legelső randira jó ötlet ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legelső randira jó ötlet ha?

Figyelt kérdés
Ha elhívom vásárolni?Persze magamnak nem neki,ruhát,vagy esetleg bevinném egy hangszerboltba amúgyis gitárt akarok venni,és lehet tetszeni is neki,hogy jól tudok gitározni.Vagy ha e nem is akkor ruha vásárlás,a kérdés hogy jó ötlet e elhívni vásárolni?Ez nem az a szokványos üljünk le beszélgessünk,mintha egy riporter lennék randi lenne,nekem ezért tűnik szimpatikusabb ötletnek ez.De a véleményetekre vagyok kíváncsi,mert ez csak az én agyamból pattant ki most,és lehet nem jó,azért kérdezem.
2012. jún. 21. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

És ki fizetné a ruhákat?

Mert ha te,az olyan hatást kelt,mintha meg akarnád venni a szimpátiáját.

Ha meg ő,nem is tudom...én szívesebben mennék egy barátnőmmel vagy egyedül vásárolni,mint egy idegen sráccal,akit alig ismerek.

2012. jún. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
vid el inkab setalni,vagy fagyizni..
2012. jún. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nem jó ötlet! Sétáljatok valami szép helyen! Ha budapesti vagy, akkor mondjuk a Margit sziget, Városliget.
2012. jún. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
a fagyizás jó ötlet :) én benne lennék, de semmiképpen se a mekibe menjetek v gyorskajáldába, ráértek nem kell sietni!! :D
2012. jún. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát én nem biztos, hogy örülnék neki ha első randin egy csávónak kéne ruhákat nézegetnem akivel még nem is találkoztam...
2012. jún. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hát megkérheted hogy kísérjen el gitárt nézni, mondja meg hogy melyik tetszik neki, de max 5 percig mert unni fogja magát
2012. jún. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem szeretek vásárolni, ahogyan a pasik 95%-a. Szóval válassz mást, szerintem. :D
2012. jún. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
nehogy!esetleg hsngszerboltba, de ruhát nehogymár!:D szegény unná hogyha csak néznie kéne ahogy te ruhákat próbálsz!!
2012. jún. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
nem jó ötlet, egy randi azért van, hogy jobban megismerjétek egymást, nem pedig hogy a csaj vásároljon a pasival..inkabb vidd el fagyizni, moziba vagy ilyesmi :)
2012. jún. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
sztem sem jó ötlet, ha két ember megy ruhát vásárolni ált valaki a ruhát próbálja, a másik meg visz neki kisebb-nagyobb méretet a fülkéhez, olyan mintha azért hívnád, hoigy "kiszolgáljon", és Te ill a Te tested van a középpontban, elég fura lenne. Ha nem szeretnél riport jellegű randid, vagy félsz a kínos csendtől, akkor hívd koncertre vagy moziba, ott van program , de lehet közben beszélgetni is
2012. jún. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!