Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3 pasi udvarol nekem, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 pasi udvarol nekem, ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

1. Az első az exem,akivel fél éve szakítottam. Nem hagy békén,nem érti meg,h vége. 3 évig jártunk,ő volt életemben az első,és egyetlen. Szép volt,jó volt,de én már nem úgy érzek iránta. Amúgy rendes fiú,sulitársam volt,egy kicsit kocka.


2. Tipikus rendes fiú,már akkor ismertem,amikor még az exemmel jártam,sőt az exemet is ismerte. Vele sokszor elmentünk kettesben erre arra,de nem volt köztünk semmi,még csók se puszi se. Egy kicsit szerencsétlen,de nagyon rendes. Külsőre nem igazán jön be. Ha más nem,ő mindig elkísér,ha vhova el akarok menni. Jófej, bár egy kicsit éretlen,és sokat kockul a gép előtt. Még nem volt barátnője,és látom rajta,h nagyon szeretne velem összejönni.


3. A 3dik pasi az igazi vagány, kissé már már extravagáns figura. Nagyon laza,és haláli nyugodt,mindig nagy puszikkal köszön nekem,látszólag nem izgatja semmi. Elég magabiztos,és határozott,mindenre tudja a megoldást. Az utóbbi időben nagyon megkedveltem,nagyon jó humora van,és mindig megnevettet. Külsőre is bejön. Elég nagy szemétládának mutatja magát,de velem ő is tud rendes lenni. Titokzatoskodik,próbálja leplezni,h tetszem neki.



2012. jún. 20. 13:20
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
Amúgy meg lehet nem is szemétláda, meg bunkó csak tudja, hogy kell a kiscsajokat széditeni és egy biztos nem a jófiús stilusával fog ez összejönni.
2012. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 okoska31 ***** válasza:
51%
4.
2012. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
Én Damu Rolandot ajánlanám Neked, utána megtanulnád értékelni a 2.sz. játékost!
2012. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
65%

"de egy ilyen flegma srác ugyan mit tud az élet értelméről?"


Jaj, ez egy kicsit fájt! :D Mert te mit tudsz az élet értelméről?! Egy biztos: aki magabiztos, az legalább önmagával jóban van, tisztában van az értékeivel, és ezt képes a környezete felé is kommunikálni.

Olvass már el pár kérdést itt, amikor szenvednek a 2. típusú pasik, hogy olyan szerencsétlen vagyok, nem kellek így senkinek, minden nő lepattint... aki önmagát ilyennek látja, az másnak sem tud nyújtani semmit, ez tapasztalat. Elvárja, hogy rajongd körül, adj neki te önbizalmat, mert ő milyen szerencsétlen.

Én harmincas nőként nem kezdenék ilyen pasival, sőt, a hideg kiráz tőlük! És láttok rengeteg vagány, flegma pasit normális párkapcsolatban - ők tudják, hogy 10 év után is udvarolni kell egy nőnek, ha meg akarják őrizni a tüzet. És nem igaz, hogy feltétlenül megcsalják a párjukat! Van olyan is, aki igen, de nem törvényszerű!

2012. jún. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
30 évesen több eszed lehetne.Az önbizalmat el lehet veszteni könnyen.Lehetnek sikertelenségeid, egy rakás balszerencse stb. és akkor mi van ha helyreteszed a pasi önbizalmát, belehalsz? Mi hányszor tesszük rendbe a nők önbizalmát, mert egy szemnyi sincs bennük és mégse gond számunkra.Legyen neked balszerencséd majd meglátjuk meddig tartod a frontot önbizalommal a maximumon.
2012. jún. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%

# 35: Tapasztalatból mondom, hogy NEM LEHET helyretenni egy pasi önbizalmát, ha ő magát elkönyveli szerencsétlennek. Ideig-óráig lehet, de hosszú távon nem! (11 éves párkapcsolat után mondom.)

Nekem is tiporták sárba az önbizalmam, és hiába vártam a másiktól, hogy adja vissza: nem lehet!

Én inkább azt tettem, hogy megtanultam önmagam szeretni, és ezt sugározni kifelé, és láss csodát, egyre több pozitív visszajelzést kaptam, és ettől még inkább nőtt az önbizalmam. Ez egy önmagát generáló folyamat, de a kezdő lökést önmagadban kell keresned, nem másban.

Nagyon sok konkrét példát tudnék írni, de nem teszem. Próbálj meg hinni nekem...

2012. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim válasza:
Szerintem egyiket sem kene "valasztani" ... ha kerdeses, hogy kivel akarsz lenni, akkor biztosan nem vagy szerelmes, varj olyan pasira, akivel nem lesz kerdeses h osszejojj-e, mert SZERETED, ez a kulcs... ha meg kell egy pasi, akkor valaszd a 3. jeloltet, tobbinek meg hagyj eseoyt h talaljon egy olyan csajt, aki viszont szereti... es ez nem beszolas.. :/
2012. jún. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
De lehet kedves válaszoló, embertől függ.Én is mostanában elég magam alatt voltam és jól esett volna egy kis kedveskedés.Csak egy kis baráti, kedves biztatás olyan lendületet adott volna.Aztán segitettem magamon.Ne kezdj el igy gondolkodni, mert igy jártál egy pasival egy hosszú kapcsolat után.Tudod annyi félék vagyunk.
2012. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

A 2. es a 3. kozul azert valasztanam a 2. mert abbol lehetne hosszutavu is, mert sztem ertekelne teged,ha kicsit papucsosan is, de nem kellene felned h megcsal, es ez stabil pont.

A 3. nemtudom h nofalo-e, mert az ilyen termeszetu pasik lazasaguktol fogva rengeteg nonek benyalnak, es ez tok nem hiteles.

2012. jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
ennek k**ra nincs semmi értelme engem kezd idegesíteni ez a sok hülye kérdés.persze hogy a harmadikat fogod választani a másik kettőt meg elküldöd a búsba.
2012. jún. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!