Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3 pasi udvarol nekem, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 pasi udvarol nekem, ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

1. Az első az exem,akivel fél éve szakítottam. Nem hagy békén,nem érti meg,h vége. 3 évig jártunk,ő volt életemben az első,és egyetlen. Szép volt,jó volt,de én már nem úgy érzek iránta. Amúgy rendes fiú,sulitársam volt,egy kicsit kocka.


2. Tipikus rendes fiú,már akkor ismertem,amikor még az exemmel jártam,sőt az exemet is ismerte. Vele sokszor elmentünk kettesben erre arra,de nem volt köztünk semmi,még csók se puszi se. Egy kicsit szerencsétlen,de nagyon rendes. Külsőre nem igazán jön be. Ha más nem,ő mindig elkísér,ha vhova el akarok menni. Jófej, bár egy kicsit éretlen,és sokat kockul a gép előtt. Még nem volt barátnője,és látom rajta,h nagyon szeretne velem összejönni.


3. A 3dik pasi az igazi vagány, kissé már már extravagáns figura. Nagyon laza,és haláli nyugodt,mindig nagy puszikkal köszön nekem,látszólag nem izgatja semmi. Elég magabiztos,és határozott,mindenre tudja a megoldást. Az utóbbi időben nagyon megkedveltem,nagyon jó humora van,és mindig megnevettet. Külsőre is bejön. Elég nagy szemétládának mutatja magát,de velem ő is tud rendes lenni. Titokzatoskodik,próbálja leplezni,h tetszem neki.



2012. jún. 20. 13:20
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
Hát igen, a földön már csak akkor lehetne több buta lány, ha törvényben tiltanák. :)
2012. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
Lássuk csak, az elsőt nem fogod választani, meg értelme se lenne, a második a "meleg barátod"... nem az, de nem is akarsz te tőle semmit... és az alapján ahogy leírtad a 3. "vagány" srácot választod úgyis.
2012. jún. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
Ja és ha valaki kicsit kocka az nem jelenti azt, hogy nem hagyná ott a gépet ha lenne jobb elfoglaltsága.
2012. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
Én a harmaiknak drukkolok, kicsit olyan mint én. Tipikus flegmatikus vérmérséklet. (flegma =/= bunkó, sokan osszekeverik!) Egy ilyen ember mellett boldog lehetsz. Szerintem o tudja miért érdemes élni. A harmadikat válaszd!
2012. jún. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
Te figyú, a 3iknak a leirását ki kéne rakni minden olyan kérdéshez válaszként, ahol kérdik a srácok, hogy milyen legyen egy fiú hogy sikere legyen a csajoknál.Mondjuk én le se s*zarom hogy milyen kell nekik, ha nem vagyok jó ahogy vagyok akkor bekaphatja.
2012. jún. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:
Most nem értem,miért lovagol mindenki ezen a kocka témán,egyáltalán nem negatív értelembe használtam. Én is kocka vagyok.:) Egyébként pedig az exem is olyasmi volt,mint a 2es ,mielőtt összejöttünk. Aztán amikor már együtt voltunk,nagy bunkó lett belőle.(egyébként azért soroltam bele,mert vele többé kevésbé jó volt együtt lenni,és most ismét udvarolgat nekem) A harmadik srácról meg csak annyit,hogy tud ő nagyon is rendes meg érzelmes is lenni, a névnapomat se felejtette el,nagyon kedves üzenetet írt nekem,és velem nem bunkó,fontos vagyok neki. Többször is előfordult,h segített nekem.
2012. jún. 20. 13:50
 27/49 anonim ***** válasza:
67%

Nézzük egyesével.


1: Felmelegítve csak a töltött káposzta jó, egy kapcsolat a szakítás után soha nem lesz ugyanaz, mindkettőtökben benne lesz az érzés, hogy egyszer már tönkrement a dolog, és most csak egy régi ,,mentett állást" próbáltok betölteni.


2: Normálisnak tűnik, aki úgy látszik, képes lenne téged szeretni. Mondjuk azt leírhatnád, mitől gondolod szerencsétlennek.


3: Na most az, hogy valaki mindig tudja a megoldást a dolgokra, nem a vagányság ismérve. Nem önmagamat fényezem, de hozzám elég sokan fordulnak tanácsért a haverok közül, mert tudják, hogy nem légből kapott ötleteket osztogatok. Ha valaki megfontoltan hoz döntéseket, arra azt mondják, hogy érett gondolkodású... amit erre a srácra már csak a leírásod alapján se lehetne mondani, mivel ahogy írtad ,,szemétnek" mutatja magát. Az meg, hogy veled kedves, annak szól,hogy bedőlj neki, és végre meghúzhasson. (Tettszik vagy sem, de az az igazság...)


Summa summarum: mondhat itt bárki bármit, a 3-ast fogod választani. De végülis, a pszichológusoknak is kell meló...

2012. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
74%

13:50


Ennél jobban én sem foglalhattam volna össze!

Egyetértek, ez az igazság.

2012. jún. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:

Te nekem csak az a bajom, hogy neked miért ok hogyha mással bunkó de veled nem akkor minden a legnagyobb rendjén.Tudod a személyiségét mútatja valakinek, hogy viszonyul másokhoz de téged csak az érdekel, hogy visszonyul hozzád, de elöbb utóbb ki ugrik a szög a zsákból.Máskülömben nem ismerem a srácot és ha neked jó akkor hajrá.


Egy kocka.

2012. jún. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:

ma 13:48!


tényleg egy flegma fiúról van szó! ezt jól látod. és tényleg nem az a szemét bunkó,mit azt sokan írják. és egyáltalán nem biztos,h őt fogom választani. mert nem is tudom biztosan,h akar e egyáltalán valamit.


de egy ilyen flegma srác ugyan mit tud az élet értelméről?

2012. jún. 20. 13:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!