Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3 pasi udvarol nekem, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 pasi udvarol nekem, ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

1. Az első az exem,akivel fél éve szakítottam. Nem hagy békén,nem érti meg,h vége. 3 évig jártunk,ő volt életemben az első,és egyetlen. Szép volt,jó volt,de én már nem úgy érzek iránta. Amúgy rendes fiú,sulitársam volt,egy kicsit kocka.


2. Tipikus rendes fiú,már akkor ismertem,amikor még az exemmel jártam,sőt az exemet is ismerte. Vele sokszor elmentünk kettesben erre arra,de nem volt köztünk semmi,még csók se puszi se. Egy kicsit szerencsétlen,de nagyon rendes. Külsőre nem igazán jön be. Ha más nem,ő mindig elkísér,ha vhova el akarok menni. Jófej, bár egy kicsit éretlen,és sokat kockul a gép előtt. Még nem volt barátnője,és látom rajta,h nagyon szeretne velem összejönni.


3. A 3dik pasi az igazi vagány, kissé már már extravagáns figura. Nagyon laza,és haláli nyugodt,mindig nagy puszikkal köszön nekem,látszólag nem izgatja semmi. Elég magabiztos,és határozott,mindenre tudja a megoldást. Az utóbbi időben nagyon megkedveltem,nagyon jó humora van,és mindig megnevettet. Külsőre is bejön. Elég nagy szemétládának mutatja magát,de velem ő is tud rendes lenni. Titokzatoskodik,próbálja leplezni,h tetszem neki.



2012. jún. 20. 13:20
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
utolsót, exet semmiképp se, olyat se aki nem jön be, hát akkor kizárásos alapon. ahogy írtad abból is lejön h neked ő tetszik legjobban
2012. jún. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem,h miért kell azért leribancozni,mert 3 fiú is van,akinek tetszem. A 3 közül csak az exemmel feküdtem le,és vele is csak akkor amikor jártunk.:p
2012. jún. 20. 13:30
 13/49 anonim ***** válasza:
És hány éves vagy?
2012. jún. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:
18
2012. jún. 20. 13:35
 15/49 anonim ***** válasza:
56%
Most a legtöbben itt a 2-est mondják, de úgyis a 3.-at választaná mindenki -ahogy én is.
2012. jún. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
Csak azért ribancozott le, mert nyilvánvaló hogy neked is a sok tiniribihez hasonlóan a rosszfiú kell nem a jófiú.Nem olyan értelemben vagy ribi, hogy összefekszel sok fiúval, hanem olyan értelemben, hogy legtöbb esetben a rosszfiú jól megdug, kap másikat és te mégis bele leszel szerelmes, akármekkora gyökér.Na de ez régi téma és én nem ribancságnak nevezném, hanem butaságnak.
2012. jún. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
Azért ribancoztalak le, mert volt barátod és te egy másik fiúval randizgattál.
2012. jún. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:

nem azért vagy ribanc mert 3 pasinak tetszel :D ez nem akkora dolog...


de alapból úgy írod a 2.at is, hogy kocka, az exet meg minek raktad be a felsorolásba?... és úgyis a 3.at fogod választani, akkor is ha mi itt 100an azt mondjuk, hogy 2

2012. jún. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:

A válaszoknál vedd figyelembe, hogy itt a 2. típusú pasiból elég sok van, tehát arra fognak szavazni, már csak szolidaritásból is!

Nőként azt mondom, ha a 2. összeszedi magát, kap egy kis önbizalmat, és férfiként viselkedik, akkor válaszd őt.

Egyébként meg igenis a 3., és egyáltalán nem biztos, hogy át fog verni, meg fog csalni - sok ilyet ismerek, és ha a párkapcsolatukban megkapják, amire vágynak, nem kacsintgatnak félre! :)

2012. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:

Szívem szerint a másodiknak drukkolnék, mert olyan, mint én voltam, a leírás alapján, de nem hiszem, hogy sokáig együtt lennétek. Nem bántásból, de szerintem neked csak papucs lenne. Úgy látom, hogy te nagyon szereted élvezni az életet, ő meg követ, mint egy kiskutya. Én is voltam így lánnyal, de ő tudta, hogy nem szabad továbblépni, és ezt meg is mondta. Azóta is jóban vagyunk, de nekem már megvan a saját életem.


39F

2012. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!