Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3 pasi udvarol nekem, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 pasi udvarol nekem, ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

1. Az első az exem,akivel fél éve szakítottam. Nem hagy békén,nem érti meg,h vége. 3 évig jártunk,ő volt életemben az első,és egyetlen. Szép volt,jó volt,de én már nem úgy érzek iránta. Amúgy rendes fiú,sulitársam volt,egy kicsit kocka.


2. Tipikus rendes fiú,már akkor ismertem,amikor még az exemmel jártam,sőt az exemet is ismerte. Vele sokszor elmentünk kettesben erre arra,de nem volt köztünk semmi,még csók se puszi se. Egy kicsit szerencsétlen,de nagyon rendes. Külsőre nem igazán jön be. Ha más nem,ő mindig elkísér,ha vhova el akarok menni. Jófej, bár egy kicsit éretlen,és sokat kockul a gép előtt. Még nem volt barátnője,és látom rajta,h nagyon szeretne velem összejönni.


3. A 3dik pasi az igazi vagány, kissé már már extravagáns figura. Nagyon laza,és haláli nyugodt,mindig nagy puszikkal köszön nekem,látszólag nem izgatja semmi. Elég magabiztos,és határozott,mindenre tudja a megoldást. Az utóbbi időben nagyon megkedveltem,nagyon jó humora van,és mindig megnevettet. Külsőre is bejön. Elég nagy szemétládának mutatja magát,de velem ő is tud rendes lenni. Titokzatoskodik,próbálja leplezni,h tetszem neki.



2012. jún. 20. 13:20
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
78%
3dik pasi? Az mi, három roma?
2012. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:

tök mindegy mit mondunk úgyis a 3.at választod...

amúgy szerintem 2.

2012. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
2
2012. jún. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
89%

kis ringyó vagy :D


Amúgy így is feltehetted volna a kérdést, kivel járjak? :


1.ex

2.barát-zónás srác

3.bunkó csávó

2012. jún. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem. Hetero vagyok.
2012. jún. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
3.
2012. jún. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
A harmadikkal, mert amíg eltelik annyi idő, hogy dobjon egy másik/szebb csajért, addig a másodiknak van esélye találni egy kedves, normális lányt.
2012. jún. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te is tudod, hogy a harmadik kell neked.Tipikus nő vagy.Pláne hogy az első 2 srácra azt a szót használod, hogy kocka.
2012. jún. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
Szerintem is a 3.at fogod választani.. De 2.!
2012. jún. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
96%
Az elsőt, mert arra még nem érkezett szavazat, ráadásul látványosan nem akarsz tőle semmit, tehát értelme sincs belerakni a felsorolásba, úgyhogy b+, én rá szavazok :D
2012. jún. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!