Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Salgótarjánban hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Salgótarjánban hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Buliba annyira nem igazán akarok mert ott csak berúgott vagy hasonló pasik vannak...de máshol meg nem jön oda senki egy idegenhez..csak a buli marad?

ti csak buliba ismertétek meg a barátotokat/barátnőtöket?


2012. jún. 18. 21:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mintha én tettem volna fel a kérdést... Csak én jóbarátokat keresek, de még nem nagyon jött össze.

Engem volt már hogy leszólítottak az utcán csak úgy spontán, de általában az olyan is volt. Egyszer beültem a Svejkbe egy magam sörözni, hát ahogy néztem szét mindenki valakivel ment, barátokkal csak én voltam ott egyedül az asztalnál... Gondolkodtam hogy meg hol lehetne ismerkedni, de fogalmam sincsen hol kéne.

2012. júl. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!