Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Számomra fárasztó ha bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számomra fárasztó ha bele gondolok hogy el kellene kezdenem ismerkedni a "fizikai" világban. Teljesen idegen számomra és nem vonz, nem is érdekel az adott lány, csak a kapcsolat hiányzik! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Pár perce kiváncsiságból rátaláltam egy hosszú kézikönyvre ami azt ecseteli hogyan kell ismerkedni,milyen férfinak érdemes lenni ha a nőknek akarunk megfelelni,ezzel csupán az a baj hogy engem nem érdekel mire van szükségük,én egészen más vagyok mint a favorit típus,inkább akkor egyedül élem le az életem.

2012. jún. 17. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt gondolom,hogy hülye vagy és szinte biztos,hogy hibázni fogsz!Én is ilyen voltam,ma már inkább pont lesz@rom,hogy lesz-e valaha megint valakim,mert egyedül is tudom élvezni az életet,és egyáltalán nem kötelező valami forgatókönyvet követni,mert egyszer valaki(k) azt mondta(ák),hogy az jó...
2012. jún. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez csak azt jelentheti, hogy még nem vagy érett egy igazi kapcsolat kialakítására. Ettől még partnered lehet, de ne olyanok között keress akik társra vágynak.
2012. jún. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak azt tudom elképzelni hogy baráti alapon vagy jó ismerősként tekintsünk egymásra az adott nővel,még a szex sem érdekel ha nincs mögötte az az érzés hogy ő az igazi.Márpedig ilyen nem nagyon lesz aki igazi lesz a számomra a közeljövőben!
2012. jún. 17. 18:42
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor.. ne csajozz:D nem muszáj egyáltalán

előbb-utóbb majd elindul ez is, addig meg nyugodtan csinálhatsz bármit:)

amit nem akar az ember, azt miért csinálja? pláne egy ilyen kérdésben.. szardle.. ha nem érdekelnek, akkor nem, ezvan:D

2012. jún. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sz@rd le
2014. júl. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!