Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lenne nála esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne nála esélyem?

Figyelt kérdés
Én egy 14 éve sportos testalkatú, barna szemű, barna hajú lány vagyok. Enyhén szólva totál belezúgtam egy 17 éves sötétbarna hajú, zöldes szemű pasiba. Pár ismerősünk szerint tetszem neki, és nagyon sokat chatelünk, de nem tudom mit gondoljak és mit tegyek... Igaza lehet az ismerősöknek?

2012. jún. 14. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Ismerek olyan 17 éves srácot, akinek volt ilyen fiatal barátnője, de hamar szakítottak mer nagy volt a korkülömbség, attól te még próbálkozhatsz, de ne akadj ki ha nem lesz az egészből semmi.
2012. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Remélem neked összejön legalább, ha nekem már sosem lehet senkim. Sok sikert! ;)
2012. jún. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

2.kommentelőnek

Az önsajnálat mindig hülyeség. Ugyan miért ne lehetne. Attól, hogy valakivel vége még nem biztos, hogy mással már nem lesz semmi.

a Kérdezőnek pedig. Attól függ, hogy viszonyul hozzád. Szerintem nyugodtan megkérdezheted, hogy nincs e kedve eljönni egyik dután ...... vhova. Ha, nem sikerül v azt mondja elfoglalt ne add fel.

Kérdezz rá még 1szer vagy rögtön akkor, hogy egy másik nap?. Ha semmi reakció akkor, viszont felejtős. Ha akar valamit akkor úgyis észreveszed.

2012. jún. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok ez a korkülönbség, barátnőm és a barátja közt 4,5 év van, és már másfél éve együtt vannak. :)

Kérdezd meg tőle, hogy nincs-e kedve elmenni valahova, beszélgetni, aztán majdcsak kialakul valami. Nincs ebbn túl nagy gyakorlatom bocsi. :)

15/L

2012. jún. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

csak akkor derül ki, ha megpróbálod :D

de készülj fel, hogy neki már más igényei lesznek, ha érted, mire gondolok

2012. jún. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

értem :)

de sztem tudna várni egy kicsit meg hát örülnék ha majd Ő venné el és nem egy olyan semmilyen pasi, aki megcsalta eddig minden bnőjét...

2012. jún. 26. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!