Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet esélyem nála, vagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem nála, vagy az kizáró ok hogy az osztálytársával jártam?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja szakítottam egy lánnyal (másfél hónap után) , rá 2 hétre egy buliban picit részegen smároltam az osztálytársával. Nagyon bejön a lány, és talán-talán én is neki valamennyire. Azóta alig van nap hogy élőbe vagy chaten ne beszélgettünk volna, volt hogy hétvégén 4-5órát chateltünk. Egy suliba járok velük, 1 osztállyal fölöttem járnak, de ez nem zavar, volt már pár idősebb barátnőm, azt hiszem hogy elég érett, komoly vagyok hozzájuk, és a második lány, aki most érdekel csak 3 hónappal idősebb nálam. A probléma az, hogy nem tudom, hogy a lányokat mennyire zavarja ha az osztálytársa összejön a volt barátjával... Ez mennyire lehet probléma, mennyire zavarhatja? (A másik lány nem tudja hogy mi történt, max. sejthet valamit) Amúgy nem egymás barátnői, de rosszban sincsenek egymással. Lányok lécci válaszoljatok hogy ti hogy gondolkoztok hasonló helyzetben! Érdemes próbálkoznom, vagy csak maradjunk "barátok"?

Nem nagyon akarom elhívni randizni, mert megbeszéltük hogy nem mondjuk el senkinek hogy mi történt, és akkor meg már várok a szünetig a dologgal. 3 hét múlva lesz egy buli, addig el kéne döntenem hogy mit akarok, ott majd tudok vele beszélgetni erről :D

Előre is köszi a válaszokat!

Amúgy én 16 vagyok ők 16 és 17 évesek.



2012. jún. 5. 22:41
 1/1 anonim válasza:
Nem kell itt cifrázni , ha együtt mentek buliban , ott jól aládöngetsz azt jó ídő, részegen kefélés többet mond minden szónál.
2012. jún. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!