Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy húszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy húszonéves srácot elítélnek, ha egy tízenéves lánnyal jár, de egy húszonéves lány meg járhat 40-50 éves vén emberekkel is?

Figyelt kérdés

2012. jún. 17. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:

1) hUszonéves, tIzenéves

2) Egy 40-es pasi még nem vén, sokkal jobb az ágyban, mint egy 20 éves kis p.cs.

2012. jún. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Öreganyád a vénember.
2012. jún. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen,mert szegény huszonéves srácnak nncs kivel lehetősége együtt lenni. HOgyan is gyakorolhatna az ágyban akkor?
2012. jún. 17. 15:15
 4/9 anonim ***** válasza:

Oszton az első kettő véleményét, plusz teljesen más, ha egy fejletlen, szexuális téren tapasztalatlan lányt csábít el, és használ ki egy huszonéveses, vagy ha egy felnőtt nő, aki volt már vele egykorúakkal is azt mondja, köszi, ez nekem nem tetszik, keresek valami mást, valami jobbat, és egy tapasztalt, ügyes férfinál köt ki, aki még tiszteli is.


21/L

2012. jún. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Á, és akkor én mit mondjak? Az én barátom 3 évvel fiatalabb nálam. Aki nem tudja az életkorunkat, az mosolyog, ha meglát (idegen emberek főként), mondták már, hogy milyen szépek vagyunk :D Senki se néz furán vagy becsmérel.. bezzeg egy két jóakaró, akik csak a számokat tudják és nem is ismernek, beszólogatnak, hogy de gáz, főleg engem minősítenek közben.. hát akkor b+ járjak én is egy ötvenéves vénemberrel? Még esküszöm azt is kevésbé ítélnék el... -.-" De lesz.rom ezt az 1-2 rosszindulatú embert, ha beszólnak szemtől szembe (azt persze kevesen merik..) akkor majd szétlapítom a nagy arcukat :D
2012. jún. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek a mai 20 éves LÁNYOK, és nem érett felnőtt nők, ahogy egy előző hozzászólól írta, állati módon azt akarják bebizonyítani hogy ők már felnőttek, már nem kislányok. Mivel én is ilyen korban vagyok, eléggé belelátok a dolgokba szerintem. A másik meg, hogy egy 30-40-50 éves férfinek azért már lehet jó munkája, kocsija, háza, meg lehet menni nyaralni is, jó sokat... Mindenesetre szerintem nem normális dolog hogy egy nálánál 20-30 évvel idősebb emberhez vonzódik valaki.

Aztán lehet hogy csak az irigység beszél belőlem... :)

2012. jún. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os.

A 4-es válaszoló vagyok.

Oké, nem vagyok olyan hű, de érett, de nem is 15 éves.

Másik: A barátom csak 5 ezerrel keres többet, mint én.

Korkülönbség:27év.

Oké, mondjuk tény, hogy neki van háza, nekem meg nincs de kocsija pl nincs, azt az elvet vallja, hogy 60km-en belül biciklivel kell közlekedni. De egyszerűen sokkal jobb az ágyban, sokkal értésesebb vagyok neki, és alapvetően komolyabb. Vonzódom az okos férfiakhoz, és ő az.

2012. jún. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*értékesebb
2012. jún. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezzel a "ki a jobb az ágyban,meg ki figyel jobban oda a nőre" dologgal csak annyi a gond,hogy 20-on éves férfiból is van egy jópár ,meg 40-es férfiból is. 20-on vesek közt is lehet olyan aki jó az ágyban, meg olyan aki kevésbé, ez vonatkozhat a 40-50-es korosztályra is.
2012. jún. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!