Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez jó jel egy lánynál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lexus0010 kérdése:

Ez jó jel egy lánynál?

Figyelt kérdés
Haza kísértem azt a lányt aki tetszik nekem már nem elsőre, és tegnap mondtam neki hogy adja ide a kezét és megfogtam neki és kézen fogva mentünk az utcán, és ugye nem húzta el vagy engedte el a kezemet szóval engedte. Ez jó jel, vagy ez mit jelenthet? 14/F - 13/L
2012. jún. 16. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
valószínűleg meg akart erőszakolni. Tanács: azonnal fuss el ha ilyet tapasztalsz.
2012. jún. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%

Én 14 évesen a Harry Pottert és a Gyűrűk urát olvastam, és nem azzal foglalkoztam, hogy kislányok bugyijába jussak.

F/23

2012. jún. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4%
szűz is vagy még 23 évesen...
2012. jún. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
88%
3. nak gratulálni tudok attól mert valaki fantasy-t olvas az egyből szűz?A nagyobb érdeklődési kör emeli a színvonalat és kevesebb degenerált ember születik amúgy Jó jel de ennyi idősen ne ez legyen a legfontosabb
2012. jún. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"adja ide a kezét és megfogtam neki..." Ez poénosan jött ki szerintem, de mindegy. :) Amúgy minden bizonnyal jó jel, ha kézenfogva sétáltatok, gondolom, valamilyen formában értésedre adta volna, ha ez neki nem tetszik.
2012. jún. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat....
2012. jún. 16. 19:43
 7/10 A kérdező kommentje:

amúgy meg miért ne foglalkozzak evvel ha itt a nyár??

4-5 tanuló vagyok szóval nekem a lány nem fontosabb mint a tanulás csak hogy félre értés ne essék..

2012. jún. 16. 19:45
 8/10 anonim ***** válasza:
most miért írod le ide mindenki elé hogy mit csináltál velem? :D amúgy engem is nyugodtan megkérdezhettél volna! és igen jó jel! de ne legyél bizonytalan! máskorra már várok mást is! :)
2012. jún. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez aranyos. :) Biztos tetszel neki.
2012. jún. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen nagyon tetszik nekem! :D
2012. jún. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!