Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lánynál ez hátrány? (15/F)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynál ez hátrány? (15/F)

Figyelt kérdés
szóval ha tetszik egy lány akkor mindig az bennem a legnagyobb "önbizalom hiány növelő tényező", hogy nem szoktam bulikba járni.. és hétvégén se szoktam eljárni nagyon.. barátaim vannak de azok sem a nagy bulizósok és engem se engednek el a szüleim.. egy lánynak nagy baj az hogy ha a srác nem megy vele bulizni vagy alapból soha nem jár el partikra?
2012. jún. 3. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
15 vagy, fogsz te még bulizni.
2012. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy hozzád illő lánynak még biztosan nem baj. :)
2012. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én életemben egyszer voltam bulizni, gyűlöltem. És nem is akarok többet el menni, nem az én stílusom. Én kifejezetten örülök, ha valakiről kiderül ismerkedés közben, hogy nem megy el minden hétvégente. :)

17/L

2012. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 zsomkovacs ***** válasza:
Én sem járok bulikba (egész egyszerűen nem vonzanak), és volt már barátnőm. Sőt, kifejezetten előnynek számított nála, hogy nem bulizok (ő se szeretett).
2012. jún. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
fúúh. :) de én amúgy szívesen mennék, de a szüleim nem engednek el.. de azért köszi mindent :D jó fejek itt az emberek és megnyugtatóak a válaszok.. köszönöm .. :)
2012. jún. 3. 19:01
 6/6 anonim válasza:

Gondolj bele.. neked olyan lányok tetszenek akik a bulikra járnak? :D Mert nekik lehet hogy nem tetszik hogy te nem szoktál.. Viszont nagyon sok olyan lány van aki nem jár bulizni, és ha még esze is van akkor nem azért tetszik neki egy fiú mert hogy ő bulizni jár, és neked lehet pont ők kellenek. De ezt te tudod. ; )

remélem érted. ;D 15/L

2012. jún. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!