Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ez nálatok nagy hátrány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez nálatok nagy hátrány?

Figyelt kérdés

Nem vagyok annyira nőies. Szeretem a rockzenét, inkább fekete ruhákba szoktam járni. Nem nagyon sminkelem magam. Suliban is, buszon is inkább olyan lányokat szoktam látni, akik csilivilin öltözködnek, agyon sminkelik magukat. Nem is viselkedem nagyon nőiesen, a táskámat is inkább ledobom a földre, ahogy esik úgy puffan. Ülni sem keresztbetett lábbal szoktam, hanem inkább mint egy fiú. Sokan ki is gúnyolnak ezekért.

14/L


2012. máj. 3. 18:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egy nő legyen nőies. Az viszont, hogy mit hallgat, vagy sminkeli-e magát, nem izgat, ő dolga...
2012. máj. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nálam abszolút nem. Na jó, az az üléses dolog kissé... de más semmi. Pont valami ilyen csajt keresek. :D

Én is feketébe szeretek öltözködni.

15/F

2012. máj. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem, mert én is rocker vagyok. :D Ha külsőddel és belsőddel nincs túl nagy probléma, akkor jó vagy. :D
2012. máj. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
A sminkellessel semmi gond nincs, a taska ledobassal se, laza csaj vagy. Viszont az ulessel meg az hogy nem vagy noies az nekem nem tetszene...De egy fiu miatt nem valtozz meg, majd megtalalod az igazit.
2012. máj. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
14/L miatt nem baj, de a nőiesek nekem jobban bejönnek.
2012. máj. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Nekem tetszenél szerintem.
2012. máj. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Képet kérünk! Egyszerűbb válaszolni. :D
2012. máj. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
vannak akik rocker csajokra buknak szóval nem igazán
2012. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A rockerség és a nőiesség hol zárja ki egymást?
2012. máj. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én például utálom azokat, akik agyon sminkelik magukat, vagy különböző műtétekkel "növesztik" meg pl. az ajkukat... Szerintem nem hogy szépek, hanem randák lesznek tőle. Számomra nem lenne zavaró, ha egy nő kissé férfiasan viselkedik, kit érdekel az, hogy hogyan ül ? Én nem vagyok lány, mégis gyakran teszem keresztbe a lábamat, csak úgy véletlenül. A feketével vigyázz, szerintem mindenképpen öltözz színesebben, ne legyél teljesen feketében. Velem előfordult már olyan, hogy fekete nadrágra ráhúztam a fekete télikabátot, és a szomszédunk azt hitte hogy meghalt valakim, és azt gyászolom...

15/F

2012. máj. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!