Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ez nálatok nagy hátrány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez nálatok nagy hátrány?

Figyelt kérdés

Nem vagyok annyira nőies. Szeretem a rockzenét, inkább fekete ruhákba szoktam járni. Nem nagyon sminkelem magam. Suliban is, buszon is inkább olyan lányokat szoktam látni, akik csilivilin öltözködnek, agyon sminkelik magukat. Nem is viselkedem nagyon nőiesen, a táskámat is inkább ledobom a földre, ahogy esik úgy puffan. Ülni sem keresztbetett lábbal szoktam, hanem inkább mint egy fiú. Sokan ki is gúnyolnak ezekért.

14/L


2012. máj. 3. 18:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

és az gáz lenne ha mondjuk én lennék a palid, Japán poppot hallgatnék és pl most is keresztbe van a lábam?:D mert sztem így kényelmes ülni de persze emberek előtt nem szoktam így...

f18

2012. máj. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát nálam az lenne, jobb szeretem a csajosabb stílust.
2012. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
14 vagy és rocker. sz*rd már le ;)
2012. máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy érdekli őket. Kb. én is ilyen vagyok mint Te, csak én sminkelem magam(szempillaspirál, szájfény). De gyakran terpeszben ülök, és minden reggel úgy ba.szom le a táskám a földre, hogy az osztálytársaim megijednek. Mégis sok barátom volt, és nem csak rockerek.
2012. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ja és 16l
2012. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha rocker vagy, és alapjáraton igényes, olyan szuper pasijaid lesznek, hogy a műszempillás tiniribik álmodni sem mernek hasonlókról. Rengeteg önbizalmat ad ez a stílus, fel mered vállalni önmagad, és nincs benned semmi kötöttség. Ez kisugárzik, és a legjobb pasikat vonzza be. (Tapasztalatból beszélek, ha bizonytalan vagy, írj privit, és mesélek.) 21L
2012. máj. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem, sőt. lenne téma legalább a zenéről... bár nem sokan hallgatják a 70-80as évekbeli rock-metált :)
2012. máj. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!