Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még egyáltalán olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még egyáltalán olyan lány, akinek kellenék?

Figyelt kérdés

Év elején szakított velem a barátnőm, és azóta letört, életunt, önbizalom hiányos vagyok, valahogy meghalt bennem valami, és úgy érzem emiatt nem jön össze semmi!

Ha még kíváncsi vagy a többire, küldj privátot! Előre is köszi a válaszokat, illetve ha esetleg van valaki akit érdekelnék még így is, neki is örülnék, ha megkeresne...de persze ez szép álom....



2012. jún. 16. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez már valami szokássá vált itt a gyk-n ?
2012. jún. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lesz más, emiatt ne kenődj el!:) Gondolj arra, hogy nem vagy egyedül és itt a nyár hogy találj valakit. Hány éves vagy?
2012. jún. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen! :(
2012. jún. 16. 18:55
 4/8 A kérdező kommentje:

ma 18:55


28

2012. jún. 16. 18:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy nő se fog a karjaidba omlani csak mert neked összetörték a kis szívedet.
2012. jún. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden nő ilyen pasasra vágyik mint te! Ezt mondogasd magadban. Szuggerálni kell. Ez egy módszer.
2012. jún. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előzőnek: az önszuggesztió is bár egy módszer, de önmagában sok esetben nem elegendő. "Olyan pasi kell, mint én"? Mindenesetre legalább annyira fontos felhívni a kedves kérdező figyelmét arra, hogy nem egészen olyan pasi kell a nőknek, mint JELENLEG ő, hanem olyan, AMILYENNÉ VÁLTOZHAT pozitív irányba, részben önerőből! :)

Pl. felejtse el az önsajnálatot -és remélhetőleg nem rendszeresek a "sirámai"- bár olykor panaszkodni fontos dolog, ellenkező esetben az elfojtás: pszichés blokkok okozója lehet.

Ezen kívül kezdeményezőkészség is fontos.

Sajnos az anyagiak se mellékes tényező, mert pl. az utazás is pénzbe kerül, ha nem a saját településéről talál párt az ember önmagának.

2012. jún. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Regisztrálj a hotdogra, nem is tudod hogy összehozza az embereket. :) Én is fenn vagyok. Van egy csomó korodbeli szép nő is.
2012. jún. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!