Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi (vagy inkább ki) számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi (vagy inkább ki) számít jól szituáltnak manapság?

Figyelt kérdés
Gondoltam feladok egy hirdetést valamilyen társkereső oldalra, mivel így harmincöt évesen kicsit már unalmas az egyedüllét. Persze mindennek két oldala van, de a másik valszeg jobban tetszene. Bár ezekkel a társkeresős módszerekkel korábban már volt számos negatív tapasztalatom, mert alapvetően a "karosszériát" nézi mindenki. De azért mégis: ha fullos, modern albérletben lakok egymagam, a szüleim nem a pénznyomda igazgatói, (ergo) nincs autóm, saját kecóm, élem a magam érzelmileg szűkreszabott életét, viszont megvan benne minden ami a minimális jóléthez kell: hobbi, néha étterem (igaz, egyenlőre sajnos csak magamat hívhatom meg vacsorázni), nincsenek anyagi tartozásaim sehova, mindezek mellet ugyanakkor havi olyan 40ezret meg tudok spórolni; ez most jól szituáltnak számít? Mert még ha a karosszéria nem is biztos hogy tetszetős, de nem hagyok ott senkit útközben, és szervizelni sem kell évente szinte, az talán kompenzálná az esztétikai hátrányokat? Szóval ez számít a "magamról" rovatban? :P
2012. jún. 15. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Te a Kertész Géza vagy?:)


Amúgy igen, ha havonta 40 ezret félre tudsz tenni, meg még el isjű járogatsz mellette, az szerintem jól szituáltság.

2012. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vok Kertész, sőt még Géza sem. Mert? Ő is besz*pta? Mármint párkapcsolati téren? Lehet együtt kéne söröznünk? :P
2012. jún. 15. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ki ne írd, hogy jól szituált vagy, mert rögtön rádrepülnek a pénzéhes k*rvák, és én úgy vettem ki a leírásodból, hogy társra vágysz. A kettő között fényévnyi a különbség.


Nem tudom, milyen elképzelésed van a világról, de én, ha férfi volnék, biztosan nem választanék magam mellé olyan nőt, aki elvárja, hogy eltartsam, üresfejű (szóval nem lehet vele értelmesen beszélgetni), és semmit nem akar kezdeni magával.

2012. jún. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!