Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmondjam neki? Ha igen, hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

van egy fiú... Nagyon jó barátok vagyunk, de tudom, hogy mást szeret. Félek, ha bevallom neki, hogy szerelmes vagyok belé, tönkremegy a barátságunk is.

15/L


2012. jún. 9. 13:50
 1/8 Softness ***** válasza:
ha biztos vagy benne hogy mást szeret, akkor ne mondd el neki
2012. jún. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De különben megőrülööök!!!!!!!!!!!!!
2012. jún. 9. 14:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp mondd el neki, bármi is történjék, utána könnyebb lesz. Feltétlenül személyesen közöld vele, hívd el valami parkba, vagy ilyesmi, és mondd el neki, hogy mióta van ez, és hogy mi is a helyzet. Ha tényleg annyira jó a kapcsolatotok, akkor hosszútávon nem hiszem, hogy sokat ártana neki. Én így tennék, de rád bízom a döntést. Remélem tudtam segíteni. :) 19/F (Ja, ha esetleg elmondod neki, akkor leírnád üzenetben, hogy mi történt?)
2012. jún. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget4 Még gondolkozom, de mindenképp megírom majd! :)
2012. jún. 14. 10:48
 5/8 anonim ***** válasza:
És akit szeret, az tudja h mit érez iránta a barátod? Amúgy elmondhatod neki, de nem azert erzel igy, mert megtudtad h szeret valakit es attol felsz igy kevesebbet lesztek egyutt nem figyel rad majd ugy mint eddig, vagy ilyesmi?
2012. jún. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akit szeret, azt hiszem nem tudja...És én már előtte is szerelmes voltam belé, nagyon régóta. :(
2012. jún. 14. 11:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazából nagyon nagy bátorság kell ahhoz, hogy megtedd voltam már hasonló helyzetben, és az volt a baj, hogy addig halogattam, amig össze nem jött egy lánnyal, aki mint később kiderült, akár én is lehettem volna ha nem halogatom a vallomásom. Azóta igaz sikerült magam túltenni rajta úgy-ahogy, de érzelmileg tuti, hogy nem leszek közelebb senkihez. Én azt tanácsolom szedd össze a gondolataid, és mond meg neki mihamarabb!:) sok sikert.es ird meg mi lett:)
2012. jún. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
rendben, megpróbálom. Majd írok! :)
2012. jún. 14. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!