Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmondjam neki? Ha igen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki? Ha igen, akkor hogy?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tetszik, viszont nem vagyok benne biztos, hogy én is tetszem neki. Néha adott már jeleket, hogy lehet esélyem, de nem tudom eldönteni, hogy mi legyen. Majd valamikor találkozok vele (mert messze lakik, és emiatt csak nagyon ritkán találkozunk), és arra gondoltam, hogy elmondanám neki, hogy mit érzek. Szerintetek érdemes elmondanom, és ha igen, akkor hogyan?

18/L


2011. jan. 13. 20:09
 1/3 sancrotis ***** válasza:
Ha úgy gondolod, hogy lehet valami akkor egy próbát biztosan megér, ám tartsd észben, hogy ne zúdítsd rá egyből, mert akkor lehet, hogy elhajt (holott te is tetszel neki, csak zavarban van). Esetleg írhatnál neki az egyik közösségi oldalon.
2011. jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szép finoman odamész, mosolyogsz és elhivod valami semleges helyre. Ha visszautasít akkor megkérdezed, hogy máskor esetleg jó lenne-e neki. Ha ezt is elutasítja, akkor felejtős.
2011. jan. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) az a helyzet, hogy már beszélgettem vele, meg a már említett távolság miatt inkább levelezünk, csak az a baj, hogy általában mindenkivel kedves és közvetlen, így nem igazán tudom, hogy ő mit is akarhat :S
2011. jan. 13. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!