Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmondjam neki? Ha igen, hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Olyan pasinak szeretném elmondani, hogy tetszik nekem, aki...nem biztos, hogy komolyan venné, vagy értené is, miről van szó.Az elképzelt MSN beszélgetés(életben nem merném):

Én:Hááát...tetszel nekem

Ő: :D

*majd másról kezd el beszélni*

Tehát, mit tegyek?


2010. jún. 10. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
attól függ.hány évesek is vagytok?
2010. jún. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én 14, ő 15 >.>
2010. jún. 10. 17:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Csókold meg... Többet mond 100 szónál. :D


20F

2010. jún. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*1000
2010. jún. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

o.O Köszi!

De még írhattok ^^

2010. jún. 10. 17:28
 6/8 anonim ***** válasza:

egyébként nem értem a mai fiatalokat miért kell ilyen korban a szerelemmel foglalkozni,nemhogy inkább tanulnátok még:S

na de a kérdésedre a válasz:mondd el neki h teszel neki nem kell képzelgetni semmit ,MIUTÁN ELMONDTAD NEKI ÚGYIS LÉPNI FOG HA MEG TÉMÁT VÁLT AKKOR Ő NEM ÍGY GONDOLJA.ENNYI

2010. jún. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bocsi.tetszik neked akart lenni
2010. jún. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Neked is köszi...Hát lehet tanulni is még ettől, ráadásul a tanulás a kötelesség, ez pedig az, ami jön magától és nem tudod kivédeni...
2010. jún. 10. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!