Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam? Ha igen, akkor hogy?

Figyelt kérdés

A barátnőm úgy gondolja,hogy a férje félrejár...

Én viszont már többször láttam a férjét egy bizonyos nővel akit mindhárman ismerünk,mert a másik lépcsőházban lakik.Nekem már többször feltűnt,hogy őket kettesben látom,de én szimpla férfi-nő barátságra gondoltam...Viszont amióta mondta a barátnőm,hogy Ő rá gyanakszik,azóta kezdem másképp látni a dolgokat...Mindenképp el kellene mondanom a barátnőmnek,mert akkor ő is tisztábban látna.Vagy hagyjam annyiban a dolgot?Ne foglalkozzak az ő magánéletükkel?Viszont az is bennem van,hogyha nem mondom el a barátnőmnek,akkor ő csak őrlődik.Mit tegyek?Elmondjam amit látni szoktam,vagy hagyjam annyiban a dolgot?

Már egész extrém dolgokra is gondoltam.Pl:Ha meglátom őket együtt,akkor lefotózom őket és kinyomtatom és bedobom a postaládájukba amikor a barátnőm férje fuvarban lesz.Így biztosan csak a barátnőm kezébe kerülne.

Elnézést,hogy hosszúra sikerült!


2012. ápr. 2. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Baráti kötelességed, hogy elmondd neki, amit tudsz. Mondd el, hogy szoktad őket együtt látni, de ne feltételezz semmit, majd ő eldönti magában, hogyan dolgozza ezt fel.
2012. ápr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!Holnap elmondom neki.
2012. ápr. 2. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!