Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki? ha igen mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki? ha igen mégis hogyan?

Figyelt kérdés

Tegnap összejöttem egy sráccal. DE viszont nekem még sohasem volt barátom és nem is csókolóztam soha. És ezt ő nem tudja, és tegnap még csók sem volt.

El szeretném neki mondani, hogy mégis őszinte legyek hozzá, de nem tudom mégis hogyan. Meg most az elején szeretném ezt elmondani neki és ő döntse el hogy így, ezek után is mellettem marad-e.

Szóval mégis hogyan mondjam el ? :S :)

16/L


2010. szept. 16. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Jézusom, ez ekkora probléma? Miért lenne ez baj? Pont hogy örülnie kéne, meg neked is hogy végre csókolózhatsz
2010. szept. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem azt kárdeztem hogy baj-e hanem hogy elmondjam-e neki.
2010. szept. 16. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:
El. Nyíltan, egyenesen. Ha van esze, örülni fog.
2010. szept. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Először próbáld meg hátha összejönn :-)Egy két csók útán mond neki, hogy ő az első srác aki megcsókól téged. Értékeli majd közbe. A fiúk szeretik azt, ha a leányzók kicsit elesettek illetve,ha nekik kell valmi újat mutatni.


Ne gondolkozz ilyeneken úgy is jönni fog minden magától. És összefog jönni. :-)

24F

2010. szept. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mindig azt mondja hogy ha van valami baj, mondjam el ő megérti és ha tud segít.. de nem tudom hogy most el-e mondjam mert részben el szeretném mondani neki, de nem tudom mégis hogyan :S
2010. szept. 16. 19:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Sose voltbarátod, nem csókolóztál, ok!

De ugy nem vagy már szűz?!



Na jó, ez csak vicc volt!


Kérdésedre a válasz, ne problémázz ezen, nem vagy lekésve semmiről 16 évesen!

És nem gáz, nyugi!

Nem muszály róla beszélni, de szerintem is az első csók után is ráérsz megmondani, hogy neked ez volt az első!


Sok sikert!


28F

2010. szept. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha elmondod az nem segít rajtad,ügyesebb nem leszel.Ne teregess ki minden kártyát,mert semmi sem marad a kezedben.

Túlzásba viszed az alázatot,és az önbizalomhiányt: "ő döntse el hogy így, ezek után is mellettem marad-e.".Ezek szerint sosem fogsz smárolni,mert minden fiú lelép amint megtudja,hogy még nem csináltad.Mert emiatt egy fogyatékos vagy,aki elől menekülni kell.

Ne becsüld alá ennyire a barátod,és a csókod.Ugorj a vízbe,mentőöv nélkül.Szavak nélkül is tudni fogja,hogy még nem tudsz úszni.De nem fogja zavarni.

2010. szept. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!