Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok bejönnek a félénkebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok bejönnek a félénkebb vasalthajú srácok? (nem vagyok ronda)

Figyelt kérdés

2012. jún. 8. 23:26
1 2
 11/17 anonim válasza:
Egy kopasz csajt pl. te elítélnél? Elvből, nem?
2012. jún. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
a kettő között van egy kis különbség, amúgy nem ítélem el, csak nem illik egy csajhoz a kopaszság (tudom van akinek betegség miatt van, amit sajnálok is)
2012. jún. 21. 08:12
 13/17 anonim ***** válasza:
Be. Egyre inkább. Nézz szét közösségi oldalakon, a mai csajok az ilyenekért vannak odáig. Ha jól nézel ki, inkább más gond lehet, talán merj picit jobban közeledni. :)
2012. jún. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Azon vagyok, csak eléggé lent van az önbizalmam :S
2012. jún. 26. 16:58
 15/17 anonim ***** válasza:
Engem az sem zavarna. :) Hacsaknem annyira lent, hogy még a tudtomra sem mernéd adni, hogy benne lennél a dologban. De ha egyértelműen közölnéd, tudatnád valahogy, még ha félénken is, akkor bejönnél, ha elég helyes vagy. :D
2012. jún. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igazából, én csak ismerkedéskor vagyok félénk, utána oldódik azért. Pl. Ha meg kell egy lányt szólítani parázok, hogy elbaszom, vagy nem fogok tudni mondani semmit, és beégek :/
2012. jún. 27. 17:47
 17/17 anonim ***** válasza:

Próbáld meg azt, hol felállítod valahogy így:

Ennél jobb képet nemtaláltam :S [link]

Ilyesmi, csak ha szemből nézel rá, elől egyenes legyen, ne ilyen kakastaréj stílus. remélem érted..:S

2012. júl. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!