Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Húszas éveiben járó félénkebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húszas éveiben járó félénkebb vagy bizonytalan férfiak, hogy jeleztek a lánynak illetve, hogy közeledtek felé?

Figyelt kérdés
Köszönöm a választ.
2012. máj. 30. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Verbális és non verbális lehetőséged is van, vagy a keveréke.
2012. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Minél közelebb vagyok hozzá annál lejjebb nézek és minimum 1 méteres kihagyást hagyok körülötte ahova nem lépek be.


Én így jelzek,de persze nem azt hogy "itt vagyok béjbe" :p

2012. máj. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Aha, intim szférán kívül maradsz, hehe.
2012. máj. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én sehogy, még nem tudtam magam rávenni hogy csak úgy leszólítsak valakit
2012. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Úgyis csak a felesleges köröket futnám nála, szóval inkább megspórolom magamnak az időmet meg egy újabb megalázkodást. Nem ér annyit az egész.
2012. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sehogy és ez a problémája minden félénk lánynak és fiúnak egyaránt. Nem adunk le flörtjeleket ez a bibi.


Olvastam egy cikket, amelyben le volt írva, hogy azok a fiúk és lányok találják meg a párjukat, akik elég flörtjelet mernek adni, illetve fogadni.


Aki pedig gátlásos, ahogy a félénk fiúk és lányok, azok beszopták rendesen.


Én észrevettem, hogy lányok mintha szemezni próbálnának velem és azt még én is megmertem lépni, hogy félénken visszanézzek rájuk, de ennél többet nem tudok lépni, ez van, túl sok a gátló tényező.


Annyit tudok mondani, hogy két esetben odamertem menni egy lányhoz, mindketten magányosan vártak este a buszmegállóban.


De ha van körülöttünk tömeg, akkor nem tudok lépni sajnos.

2012. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Közeledni sehogy, jelezni sem, majd a lány lép:)
2012. máj. 31. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
minek lépjek, úgyse engem választ hanem valami útmenti jöttmentet csak azért mert ő nem tűnik unalmasnak..
2012. máj. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!