Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A korombeli fiúk miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A korombeli fiúk miért nem szeretik a visszahúzódóbb, félénkebb lányokat?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, tipikus törékeny lány. Alacsony és vékony vagyok, szőke hajjal, kék szemmel és fehér bőrrel. Általában a bájos és cuki jelzőt kapom meg, egyébként teljesen elégedett vagyok a külsőmmel, öltözködésem nőies. Viszont félénkebb vagyok, nem az a középpontban lévő típus. Baráti körben vidám, mosolygós és vicces vagyok, tényleg imádok nevetni, viszont azokkal, akik annyira nem állnak hozzám közel félénkebb, visszahúzódóbb vagyok. Az ilyen lányok miért nem tetszenek a fiúknak? Miért csak a bátrabb, bevállalósabb, rámenősebb lányokat szeretik? Egyébként nem csak az emberekkel vagyok félénk, elég félős vagyok úgy ámblokk minden területen...Van egyáltalán fiú a világon aki szereti az ilyen lányokat? Annyira vágyom egy jóhumorú fiúra, akivel folyton együtt nevethetnék... :)

15/L


2012. ápr. 14. 21:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, de nem igen találok. 21/F
2012. ápr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
100%
Én csak a visszahúzódóbb lányokat szeretem,de tényleg 16/f
2012. ápr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én is szeretek egyet.
2012. ápr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagyon sajnálom hogy a korodbeli fiúk nem bírnak. Azok alapján amiket leírtál, te pont az ideálom vagy.

Alacsony, vékony, kékszemű, szőke hajú... Top10. Emellett még félénkebb is, ami kifejezetten vonzó tud lenni egy bizonyos szintig...


El ne keseredj b@szki... 1-2 év és te leszel a középpontban.


~True Story.


21F

2012. ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebben a korban tök nehéz :( Még nem nőtt be a srácoknak a fejük lágya!!! :D Különben is a pasik később érnek...De biztos nagyon aranyos lehetsz és találsz magadnak 1 szintén aranyos fiút!!! :)
2012. ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni kérdező, de a visszahúzódó lányokat később se veszik észre a srácok....
2012. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Amikor 15 voltam, örültem volna egy ilyen lánynak. Na meg most is örülnék (persze aki korombeli). Egyébként hozzád a visszahúzódóbb típusú fiúk illenek, akik valószínűleg nem fognak a nyakadba ugrani, még ha be is jössz nekik. Vannak ilyen srácok, biztosan találni is fogsz valakit, csak pontosan azért nehéz, mert ők nem nagyszájúak, nincsenek a középpontban, így nehezebb rájuk bukkanni, kevesebben figyelnek fel rájuk. De azért ne keseredj el, majd csak összejön.
2012. ápr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Tudnék szeretni egy ilyen lányt ;)
2012. ápr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy itt mennyien írtátok, hogy tetszenek nektek az ilyen lányok, ezek szerint csak rossz helyen élek :)
2012. ápr. 14. 23:04
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha nem is élsz rossz helyen, de nem eléggé "mutatod meg" magad, így nem tudnak felfigyelni rád a fiúk. Nyilván nem kell kivetkőznöd magadból, de próbálj meg picit közvetlenebb lenni. A rámenős srácok azért nem fognak figyelni rád, mert nekik nem ilyen lány kell, a félénkebbek meg nem nagyon kapnak lehetőséget arra, hogy beszéljenek veled, mert félnek vagy bezárkóznak stb. Szerintem valamivel igyekezz kitűnni a többiek közül, ha van humorod, az nagyon jó, mi is értékeljük, ha egy lánnyal lehet hülyéskedni. Meg mondjuk azt is láthatod, hogy kik a visszahúzódóbb fiúk, esetleg az ő társaságukat is jobban keresheted.
2012. ápr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!