Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A korombeli fiúk miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A korombeli fiúk miért nem szeretik a visszahúzódóbb, félénkebb lányokat?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, tipikus törékeny lány. Alacsony és vékony vagyok, szőke hajjal, kék szemmel és fehér bőrrel. Általában a bájos és cuki jelzőt kapom meg, egyébként teljesen elégedett vagyok a külsőmmel, öltözködésem nőies. Viszont félénkebb vagyok, nem az a középpontban lévő típus. Baráti körben vidám, mosolygós és vicces vagyok, tényleg imádok nevetni, viszont azokkal, akik annyira nem állnak hozzám közel félénkebb, visszahúzódóbb vagyok. Az ilyen lányok miért nem tetszenek a fiúknak? Miért csak a bátrabb, bevállalósabb, rámenősebb lányokat szeretik? Egyébként nem csak az emberekkel vagyok félénk, elég félős vagyok úgy ámblokk minden területen...Van egyáltalán fiú a világon aki szereti az ilyen lányokat? Annyira vágyom egy jóhumorú fiúra, akivel folyton együtt nevethetnék... :)

15/L


2012. ápr. 14. 21:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Valóban, csak rossz helyen élsz. Merre is? :)
2012. ápr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is tudnék szeretni egy ilyen lányt, sosem bírtam a beszólogatós, ostoba lányokat. :)
2012. ápr. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Te visszahúzódónak értékeled magad, ők szerencsétlennek tartanak, te félsz, ők unalmasnak látnak, te nem mosolyogsz ismeretlen fiúra, ők savanyúpofának tartanak, te magadat és a barátnőid téged csinos vékonynak találnak, a fiúk meg esetlen soványnak... Folytassam vagy megváltozol?
2012. ápr. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Hajdú-Bihar megyei vagyok.

Egyébként próbáltam már megváltozni, de akkor olyan hülyén éreztem magam, nem voltam önmagam.

2012. ápr. 15. 10:40
 15/17 anonim ***** válasza:
Akkor mégsem vagy olyan rossz helyen... ;)
2012. ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Na ácsi. #5: "A fiúk később érnek" ezen nem akarok vitázni, de akkor te valami mutáns helyen lakhatsz. 15 éves vagyok, és most kezdenek el érni a 16 éves lányok. Vagy akkor át vagyok mutáns helyen, mindegy. Egyik válaszolótól sem kaptam meg a legegyértelműbb választ:


Istenem. Ha visszahúzódó vagy:

1: Nem találkozol sok pasival

2: Ha már valakinek megtetszel, nem biztos hogy oda fog menni hozzád, mit vársz? Ha nem adsz jelet, ha már neked tetszik valaki, ne visszahúzodj, hanem küldj valami jelet!!

Egyből rád fog mozdulni... Nem nem szeretjük a visszahúzódó lányokat, HANEM NEM TALÁLJUK, MERT VISSZA VANNAK HÚZÓDVA

2014. szept. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Igaz régi kérdés, de remélem azért még nézed a válaszokat kedves Kérdező!

Én most 22 éves vagyok és hasonló cipőben jártam/járok mint Te a kérdés megfogalmazásakkor. Én is visszahúzódó, félénkepp srác vagyok, és az eddigi barátnőim is a leírásod alapján éppen olyan mentalitásúak voltak mint te (persze külsőre nem teljesen). Én világ életemben visszahúzódó voltam akárcsak te, és világ életemben a visszahúzódó lányokat kerestem, amilyen te is voltál/vagy.


Kicsit hosszúra sikerült a bevezetés, de a válaszom a kérdésedre az, hogy próbálj azért nyitni te is a fiúk felé. Ha esetleg megtetszik valaki, próbáld valahogy a tudtára adni, hogy tetszik neked és akkor Ő is lépni fog feléd ha tetszel neki.

Ui.: én is Hajdú-Biharban lakom, és én is őrülten nehezen találok társat magam mellé...


remélem segítettem valamennyit :) Ha valamiben segíthetek még, keress meg pviátban

2019. máj. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!