Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés
Regisztráltam a love.hu-ra. Egyetlen olyan csajt találtam, akiben megfogott valami, de őt is a szomszéd megyében... Viszont amiket leírt magáról, az pont az, ami nekem kell és ahogy végigolvastam az adatlapját, szerintem ez fordítva is igaz... Komoly kapcsolatot keres, én is, mert elegem van az eddigi életemből. Mit írjak neki? Ötletem sincs, teljesen össze vagyok zavarodva :(

2012. jún. 7. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ha regisztrált nem poénból tette, hanem mert várja azokat akik ráírnak, nagyon könnyű helyzetben vagy mivel tudod ,hogy érdekelt a párkapcsolatokban , főleg ha aztmondod rád illik a keress férfi leírsa. Írj neki gyszerűen annyit ,heló meg hogy érdekled.
2012. jún. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ess pánikba.
2012. jún. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
letépem a herém te gechí, megisduglak aztán
2012. jún. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!