Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú ilyeneket ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú ilyeneket ír nekem, akkor lehet, h többet érez irántam, akár szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Tudni kell,h jóban vagyunk,néha kicsit szurkáljuk egymást, de semmi több(azt csak szeretném)


Most ilyeneket írt,h reméli,h jól éreztem magam, meg érdeklődik,hogy mi van velem,mit csináltam aznap. Csak úgy megkérdez ezt azt. Meg hogy van egy meglepetése a számomra.De olyan viccelődősen ír,nem tudom,mennyire lehet komolyan venni. Olyan kedveseket ír,de mégis határozottan. Konkrét dolgokat talál ki az én szórakoztatásomra,amiket el se tudnék képzelni. Most is nagyon kíváncsi vagyok,vajon mi lehet a meglepetés. Fiúk ti amúgy mikor írtok ilyesmiket egy lány ismerősnek?



2012. jún. 7. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez egy fiú-lány barátságba bőven belefér szerintem. Fiú vagyok én is, és vannak lány barátaim, akik tényleg csak barátok.
2012. jún. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem lehet,h többet akarhat? :$
2012. jún. 7. 13:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Eesetleg gondolj arra is, hogy agyba dontene es az a meglepi. Hany evesek vagytok?
2012. jún. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Áhh,nem hiszem,h csak erre menne ki a játék, kicsit néha tényleg bunkó tud lenni,de a szíve mélyén jó ember ,még ha magának sem ismeri be.
2012. jún. 7. 13:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet, h szerelmes beléd, lehet csak szeret veled lenni. Ugrasd ki a nyulat a bokorból és kiderül. :)
2012. jún. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Határozott a srác az biztos. Ezt onnan veszem, hogyha már olyanokat kérdez hogy milyen napod volt, meg ilyenek, az már tényleg több is lehet mint barátság :) Ő meg jól oldaj meg a helyzetet :D Szóval igen, szerintem szerelmes beléd :)
2012. jún. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

az elobb is irtam neked, hogy agyba akar donteni ..

azert irom mert az en srcaom az exem akivel 2.5 evig voltam egyutt a vilag legkomolyabb es dragabb ferfija volt, de idovel kiderult, hogy csak szinjatek volt errol ennyi ha ismerni kellett volna az en exem


32 L

2012. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges h többet akar tőled, hisz érdeklődik felőled nagyon is meg hát "konkrét dolgokat talál ki az én szórakoztatásomra"....
2012. jún. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szerelmes, de legalábbis nagyon érdeklődik irántad, és ez valóban már kicsit több mint baráti érdeklődés! Ha tetszik, te is tehetsz felé egy lépést! De 14:26 -nak ne feltétlenül higy! Előfordul az ilyen, de azért "nem minden pasi disznó"!!! :)
2012. jún. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Deeee, neki innentől fogva már mind az. :s


Kérdezőnek válaszolva elképzelhető, h szerelmes.

2012. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!