Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez így annyira rossz. Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így annyira rossz. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az osztályunkba jár egy fiú, aki teljesen bele vagyok zúgva. Azt hittem én is bejövök neki, mert sokszor odajött hozzám beszélgetni, és többször úgy láttam mintha bámulna. A gond az, hogy két hete meghívta a legjobb barátnőmet mekibe, és úgy látszik a barátnőm tetszik neki, ami azért furcsa mert ennek semmiféle jelét nem láttam. Viszont a barátnőmnek is nagyon bejön a fiú.

El is mentek mekibe, meg fagyizni is egyszer, és most már JÁRNAK. Nagyon nehéz most nekem, főleg mert a barátnőm nem tudja, hogy szerelmes vagyok a fiúba, és én tényleg el akartam neki mondani, csak akkor meghívta mekibe és nem akartam elszomorítani...

Nagyon fáj ez az egész, ráadásul továbblépni sem egyszerű, mivel mostanában mindig a barátnőm körül legyeskedik mikor én is ott vagyok..Meg állandóan skypeon irogatnak egymásnak, és a barátnőm mindig átküldi ezeket és egyszerűen rossz érzes, azt olvasni, hogy ők mennyire egymásra találtak. Ráadásul ez a fiú is rámír, megkérdezi hogy vagyok, aztán rögtön a barátnőmről kérdez, ami szintén szarul esik.. A legrosszabb az, hogy mindezek bántanak de mégis jó fejet kell vágnom ezekhez...

A másik oldalon meg örülök, hogy a barátnőm boldog és meg is érdemli. Nem is biztos, hogy örülnék ha szétmennének.

Ez nekem azért nagyon nehéz mert minden gondomat a barátnőmmel osztok, meg most egyedül kell ezt kezelnem. Ha ez így megy tovább, tuti belebolondulok.

Valami ötlet, hogy most mit csináljak?

14/L



#depresszió #bolondulás #a fiú akit szeretek a barátnőmbe szerelmes #nem szeret viszont
2012. jún. 4. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Peched van, keress mást.

Ha annyira kellett a srác, miért nem tudattad vele?

2012. jún. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld megemészteni, az igaz barátság fontosabb szerintem.
2012. jún. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem léphettem mert akkor a barátnőm megutált volna...

Tudom, hogy tovább kéne lépnem, de az a tudat is bánt, hogy miért nem tetszem senkinek.

Mert tök sok fiú barát zónába rak, jóba vagyunk meg minden, és ennyi..aztán mindig valamelyik barátnőmmel jönnek össze.

Sokan mondják, hogy szép vagyok, és nem hiszem hogy a kinézetemmel lenne a baj (bár nincsenek nagy melleim, de nem vagyok se kövér, az alkatom is átlagos)..Akkor miért történik mindig ez velem???

2012. jún. 4. 22:58
 4/6 Agnetha válasza:
Ne foglalkozz ezzel a sráccal.Téged barátként kezel, de valójában a barátnőd fiúja,ő érdekli.Ne keseregj rajta, millió más fiú van a világon, aki csak Rád vár.Nézz körül a környezetedben, ha nincs senki, helyezkedj várakozó álláspontra,nem kell siettetni semmit.Őt pedig felejtsd el.
2012. jún. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az lesz. Köszi a válaszokat! :)
2012. júl. 6. 18:32
 6/6 anonim ***** válasza:

ha megutálna a barátnőd akkor minek? valamit valamiért.

és voltam így (nem szerelemben, másban. szerelem.... hol vagyok én attól? sehol)

2013. máj. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!