Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemtom mi van velem, szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtom mi van velem, szerelmes vagyok, de olyan rossz kedvem van, nincs kedve valakinek felvidítani?

Figyelt kérdés

Helló, bizonyára a mai napon,én már a XXX+1dik önsajnáltató marha vagyok,úgyhogy aki rendeszeresen jár ide,és unja,attól előre is elnézést kérek. Én nemtom,hogy megy ez,nem szoktam ide járni,de mint látjátok,ide süllyedtem. 23 éves vagyok.

A szerelmi életem katasztrófa, valahogy így jött ki a lépés,hogy aki nekem kell,annak sose kellek, nehéz feldolgozni. Most is van egy lány,totál belé szerettem,és érzem is rajta,h van némi jele,h talán van esély rá,h viszont szeret,de én már belefáradtam,nála már nem is akarok bepróbálkozni, eddig minden ilyen balul sült el, nem akarom az eddigi jó kapcsolatunkat tönkretenni. Tudni kell rólam,h én egy nagyon nehezen elviselhető cinikus ember vagyok,aki kegyetlenül őszinte mindenkivel,és az igazság fáj. Ez a lány azon kevesek közé tartozik,aki ennek ellenére még úgy ahogy jóban van velem, vele mindent megosztok őszintén,kivéve egy dolgot:hogy szeretem. Nem kis dolog a részéről,h elviselhetetlen személyem ellenére hajlandó egyáltalán szóba állni velem. Vannak még haverjaim,nem erről van szó,de azok felszínesek,nem az igazat mondják,hanem amit "hallani akarok", viszont ez a lány...Ő mindig azt mondja amit gondol,őszinte velem,és a hibáimra is felhívja a figyelmet,de mégsem akar megváltoztatni,hanem így fogad el,ahogy vagyok. De én nem akarok kikezdeni vele,mert akkor könnyen elveszíthetem,most legalább még ő jóban van velem. A kedvem most mégis elég rossz,mert szeretem,és bár nem mutatom ki,nagyon félek,h elveszítem,h valaki mással jön össze és ne mvelem.....



#rosszkedv #majdleszvalami
2012. máj. 25. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:

"aki rendeszeresen jár ide,és unja,attól előre is elnézést kérek. Én nemtom,hogy megy ez,nem szoktam ide járni,de mint látjátok,ide süllyedtem."


Ne haragudj, de ez ránk nézve (akik rendszeresen járunk ide) egy csöppet sem kedves bók volt. Én nem érzem, hogy bárhova is süllyednem kellet volna ahhoz, hogy ide irkáljak...:)


Na szóval: ha nem csinálsz semmit, akkor így jártál. Vidítani nem foglak, mert minek? Ezen át kell esni.

Azt mondod, hogy elég furi ember vagy: ezen azért lehet némileg változtatni. Nem arról van szó, hogy fordulj ki önmagadból, hanem arról, hogy lehetnél néha kicsit kedvesebb, előzékenyebb. A taplókat és az őszintéket senki sem szereti. (mert bizony az őszinteségből is néha sok=> kritika, fikázás=> ez már rég nem őszinteség, csak a te szemszögedből az.)


Első lépésként csiszolj magadon, és légy kedvesebb az embertársaidhoz. Ha nem akarsz az lenni, akkor ne siránkozz azon, hogy senki nem akar elviselni. (én se tenném)


Második lépésként: ha oda vagy azért a csajért, akkor azt úgy is látja. A lányok nem hülyék. Ha napi szinten, vagy rendszeresen találkozol vele, akkor észrevette már.

Mit mondjak? Ha csak a sült galambot várod, attól még nem fogsz jóllakni.

2012. máj. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mondtam már,engem senki sem szeret, akkor ő ugyan miért szeretne?
2012. máj. 25. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!