Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom mi Tévő legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi Tévő legyek Olyan szeretethiányosnak érzem magam volt nőm meg minden csak soha nem voltam még szerelmes és ez annyira Bánt hogy nem találom meg azt aki szeretne Szerintetek mit tegyek? 21/F

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 11:07
 1/4 anonim válasza:

Keresgélj tovább! Biztosan lesz majd olyan lány,aki szeretni fog és te is őt viszont! Ne keseredj el! :)

18/L

2012. jún. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Los válasza:
nezzel Micimackot es maris annyi szeretet lessz benned hogy el sem fer, legalabbis nekem mindig mukodik ha ugy erzem nem kapok eleg szeretetet 21L
2012. jún. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is így éreztem, de mára már totál kiégtem és csak a szexkapcsolatokra vadászom jelenleg.


Szerintem ez mese, hogy lelkisárs meg nagy Ő és nagy szerelem. Én is hittem még két hónapja, hogy van aztán szépen megbántott egy kedves lány, azóta már nem is tudok egy lányba sem beleszeretni, csak dugásra való mind ezt érzem sajnos.

2012. jún. 8. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megbàntott egy kedves làny=minden nő csak dugàsra való. Abszolút logikus. Meg hàt nagyon érett férfinak tűnaz ezzel a kommenteddel. "Megbàntott egy làny", szegénykém... Még jó, hogy ez fordítva sosem fordult elő a vilàgtörténelemben! :O Akkor a te logikàd alapjàn: Minden férfi szemét disznó, akinek csak a farka hasznos...sőt, az se! Ott a vibràtor! :O Istenem, ezek a nyavalygó kis nyomorékok...
2017. dec. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!