Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti melyik sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti melyik sráccal járnátok ezek közül?

Figyelt kérdés

Egyik srác bulizós, laza, cigi pia megvan :D, sokat csajozik :P, vagány, nem kockul, nem törődik a sulival, helyette ÉL, igazi bulizós rosszfiú, van miről mesélnie, sok nő volt már meg neki XD, de mégis kedves, aranyos, törődik a lánnyal, nem bántja meg, ha az rossz kedvű felvidítja, sok haverja van, imád bulizni, szóval tud élni. Van stílusa, belőtt séró, jó cuccok


A másik otthonülős, stréber g..i(értsd: egyetemen 4,5ös) sose bulizik, se cigi se pia, bár igaz hogy jóképű, okos, állandóan dumál és vicces hülyeségeket nyög be, és a haverjai meg a csajok követik (még a bulizós nagymenők is követik) mintha valami főgorilla lenne XD

Meg alapból bunkó, magasról sz..ik az emberekre, magával törődik és egyáltalán nem kedves, sose dicséri a csajokat, nagyon laza és sose lehet felbosszantani akárhogy akarja valaki. pár csajnak bejön, de ő meg még válogat, azt mondja hogy nem az tesz férfivé hogy több csajjal voltál-e, tiszta homár, semmi stílus


mindkettő 20 éves


2012. jún. 7. 07:19
1 2 3
 21/28 panini ***** válasza:
még jóhogy így indult a kérdés: "Lányok.." :DDDDD
2012. jún. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 huncika válasza:
hát nekem bejönne az első :) bukom a rossz fiukra :):)
2012. jún. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Mindkettőt eltudnám képzelni.

SP voltam.

2012. jún. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
2.Azért mertha tanul többre megy vele az életben.Legaláb nem cigizik és piázik..
2012. jún. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
nemtudom miért zárja ki mindenki az elsőt, bár ízlések és pofonok... Én a másodikkal összejönnék, feltéve hogy jóképű :)
2012. jún. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Valakik irták,hogy biztos énvagyok az első és tuti féltékenyvagyok a másodikra :)

ÉN se az első sem a második nemvagyok ! Viszont leirtam a véleményem.

Vannak olyan kishülye pic.sák akiknek az a nagyfiu aki meghivja őket piára,cigizik és hudekeményvagyok mert betanult szövegével ő a rosszfiu :) Viccek ezek az emberek akik azthiszik ez az éllet ha elmegyek portkavarni a porfészek buliba és anyukám meg mossa utánam a pollót :P meg adja a pénzt cigire. Én nemvagyok oda a bulikért,de ha pár bulis rosszfiu tudná,hogy nekem mi az éllet,leesne az álla :)

2012. jún. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

HAh, nekem a 14. válsz nagyon tetszik! :D


Amúgy én nem értem akkor az első mi a .....-nak jár egyáltalán iskolába. Ha úgyis ilyen .... nagy élet művész. Meg kemény csávó. Meg a semmiből is van pénze jó cuccokra. És egyébként is szarik rá.. Mmmm igazi menő csávó, szar a sulira MMM mééég cigizik IS!, NA EZ MÁR VALAMI, HOGY MII?!! Még piál is ??!


Na jó ennyi, fel van véve, maga uram a tökéletes választás, igaz hogy semmit se konnyit a munkához és fogalma sincs az egészről, de jöjjön csak, kefélje meg mindegyik kolléganőjét, és mutassa meg a többieknek hogy kell IGAZÁN élni.

2012. jún. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

előző előtti válasz irója.


hát ez a kemény csávo aki tud élni,laza jó cuccokban jár,tudja mi az éllet,tud élni. pia cigi megvan,tesz mindenre,igazi belevaló porbafingó kemény "rosszfiu" aki tudja mi az éllet. Ugy irigylem

2012. jún. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!